Shona - 2014-09-17 17:27:52

Katrina Kaif: "Ranbir jest częścią mojego życia"Można by rzec, że ryzy papieru zostały zmarnowane na spekulacje na temat związku Katriny Kaif i Ranbira Kapoor. Jednak na tym nie koniec, ostatnio coraz bardziej dyplomatyczna Kat, dość bezpośrednio mówiła o swoim ukochanym!

Aktorka wspomina o Ranbirze jako "niesamowitej osobie i świetnym aktorze." Zapytana o poślubienie go, odpowiedziała: "Powiedziałabym, że to rodzaj pewnej zmiany, aktualizacji, tego co się dzieje w naszym związku. Tak więc, nie będę tego komentować." Ale po chwili dodaje: "Nie mam zamiaru wziąć ślubu w najbliższej przyszłości i mówiąc szczerze, nawet o tym nie myślałam."

Przynajmniej, aktorka w końcu otwarła się na rozmowę o swoim związku!

Katrina opowiadając o swoim związku, powiedziała: "Myślę, że to dość jasne i oczywiste stwierdzenie, że Ranbir jest szczególnie ważny w moim życiu. Wypełnia ogromną część mojego życia, jest jego częścią. Ludzie mogą się tego domyślać i są z tego powodu wystarczająco zadowoleni."http://www.media247.co.uk/showbiz/wp-content/uploads/2012/08/ranbir_katrina001.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Prefabrykatów kanały samochodowe komory wodomierzo f9 znak sklep usunięcie pojazdu znak sklep Jurata wakacje