Shona - 2014-10-25 15:53:32

"Happy New Year" pobił rekord otwarcia "Dhoom 3"Film z udziałem Shah Rukh Khana i Deepiki Padukone, "Happy New Year", który pojawił się w kinach w piątek, stał się jednym z największych filmów otwarcia. Pierwsze dane wskazują, że film zarobił około Rs.38 crore, pobijając tym samym film Aamira Khan - "Dhoom 3", który zebrał Rs.36.22 crore, w dniu otwarcia.

Z "Happy New Year", zarówno SRK jak i Deepika pobili także poprzedni rekord ustanowiony przez "Chennai Express", który zarobił Rs.33.1 crore w pierwszym dniu.

Film znalazł się na szczycie listy największych filmów, obok takich wydań jak: "Ek Tha Tiger", który zarobił Rs.32.93 crore, "Kick", który zdobył Rs. 26,4 crore, czy "Krrish 3", który w dniu otwarcia osiągnął wynik Rs.25.50 crore.

Osiągając taki wynik, "Happy New Year" jest zdecydowanie najwyżej plasowany wśród filmów wydanych w roku 2014. Wydaje się, że na tym nie koniec i film chce pobić poprzedni rekord i to blisko o 15 procent.

W filmie, w reżyserii Farah Khan, zagrali także: Abhishek Bachchan, Boman Irani, Jackie Shroff, Sonu Sood i Vivaan Shah.http://www.newsmint.org/wp-content/uploads/2014/10/Happy-New-Year-VS-Dhoom-3-VS-KICK-Box-Office-Collection-Comparison.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

terapia jąkania kris-pol.eu poszewki jedwabne