Shona - 2014-11-15 16:27:31

Kalki Koechlin i Naseeruddin Shah w filmie 'Waiting'Znana z wyjątkowych wyborów filmów, Kalki Koechlin jest często doceniana za utrzymanie właściwej równowagi pomiędzy kinem komercyjnym, a tym niszowym. Choć zdobyła popularność jako Aditi w 'Yeh Jawaani Hai Deewani', niedawno otrzymała uznanie wśród krytyków za swój genialną rolę kobiety z porażeniem mózgowym w filmie 'Margarita With A Straw'.

Kalki teraz jest gotowa, aby zagrać u boku wielokrotnie nagradzanego aktora Naseeruddina Shah w nadchodzącym filmie 'Waiting'. Film oparty jest na historii dwojga ludzi, którzy czekają w szpitalu, odwiedzając swoich krewnych w śpiączce. Oboje, całkowicie dla siebie obcy, z poczuciem bezsensu i bezradności, znaleźli się w podobnej sytuacji kryzysowej, która powoduje, że tworzy się miedzy nimi pewna więź. Choć tematyka filmu jest poważna, o tym jak dwoje ludzi walczy, aby znaleźć cel w życiu, mówi się, że historia będzie traktowana nieco z humorem.

'Waiting' w reżyserii Anu Menon, zostanie nakręcony w Londynie, Paryżu i w Nowym Jorku. W filmie zagrają również Ali Zafar i Aditi Rao Hydari.

Kalki Koechlin pracowała wcześniej z Naseeruddinem Shah w filmie 'The Girl In The Yellow Boots'. Aktorka jest obecnie zajęta promowaniem swojego nadchodzącego filmu 'Happy Ending', gdzie zagra u boku takich gwiazd jak Saif Ali Khan i Ileana D'Cruz. Aktorkę będziemy mogli także oglądać razem z Richa Chadda w 'Jiah Aur Jiah'.http://apne.tv/news_images/news_1415967293_4dd99129dbbe396d14b989.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

taxi ogrodzieniec cięcie laserowe gabinet ginekologiczny gorzów materialy kompozytowe