Shona - 2014-11-23 18:08:30

http://media-cache-ak0.pinimg.com/236x/40/ae/f5/40aef5014164fd9761a21e55e8004e72.jpg

Jacqueline Fernandez zagra u boku Johna Abrahama i Varuna DhawanJacqueline Fernandez jest obecnie bardzo podekscytowana pracą nad swoim hollywoodzkim filmem, wydaje się więc, że aktorka nie jest teraz zainteresowana karierą w Bollywood. Jednak po tym jak jej film 'Kick' z Salmanem Khan okazał się hitem w 2014 roku, aktorka jest rozchwytywana jeśli chodzi o podpisywanie kolejnych projektów. Teraz słyszymy, że jej następny film zostanie wyreżyserowany przez Rohita Dhawan.

Rohit Dhawan, który obecnie skupia się na projekcie z dwoma bohaterami, zdecydował się na zatrudnienie do swojego nadchodzącego filmu właśnie Jacqueline Fernandez. W niezatytułowanym jeszcze filmie główne role zagrają John Abraham i brat Rohita, Varun Dhawan. Choć będzie to pierwszy raz, kiedy Varun zagra z Johnem i Jacqueline, John miał już okazję zagrać z Jacqueline w takich filmach jak Race 2 i Housefull 2.

Zdjęcia do filmu wyprodukowanego przez Sajid Nadiadwala, rozpoczną się w kwietniu 2015 roku. Obecnie aktorzy są zajęci swoimi zobowiązaniami. Podczas gdy John Abraham znajduje czas między swoją karierą aktorską, a produkcyjną, Varun Dhawan jest zajęty swoimi filmami : 'Badlapur' i 'ABCD 2'. Aktor podpisał również film u boku Deepiki Padukone, będący remakiem hollywoodzkiego filmu 'The Fault In Our Stars'. Johna Abraha będzie można zobaczyć w 'Welcome Back' wraz z Shruti Haasan i w filmie Nishikant Kamat - 'Rocky Handsome'. Oprócz tego wyprodukuje także 'Agra Ka Daabra', '1911' i 'Satra Ko Shaadi Hai'.źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

użyteczna treść meble kuchenne kraków malowanie proszkowe