Ayesha - 2014-12-01 19:53:03

‘Abhi Nahi To Kabhi Nahi’ - czyli comeback Lary!Tenisista, Mahesh Bhupathi wyprodukuje film swojej żony Lary. Będzie to komedia familijna. Pierwszym filmem, z którym miała powrócić Lara był sequel jej debiutu producenckiego "Chalo Dilli", jednak na razie produkcja została odłożona w czasie.

Jeszcze 24 lutego Lara mówiła o "Chalo China" - "Film będzie kręcony w wielu azjatyckich krajach jak Tajlandia, Malezja czy Chiny. Nie będziemy kręcić w Indiach." Mówi się, że to ze względu na miejsca zdjęć film został wstrzymany.

Dowiedzieliśmy się jednak, że Lara powróci z innym filmem. Wyprodukuje go wspólnie ze swoim mężem oraz producentem Virender'em Arorą. Oboje i Lara i Mahesh są właścicielami własnych film produkcyjnych. Lara "Bheegi Basanti Entertainment", a Mahesh "Big Daddy Productions".

Film zatytułowany "Abhi Nahi To Kabhi Nahi" to komedia omyłek, która opowiada historię dosyć dziwacznej indyjskiej rodziny. "Lara zagra córkę Pankaj'a Kapoor, która prowadzi swoją własną kawiarnię. Jej życie zmienia się o 180 stopni kiedy spotyka postać graną przez Kay Kay Menon'a. Mężczyzna jest początkującym hotelarzem. Źródło dodaje, że scenariusz oczarował Larę. "To najbardziej romantyczny film w karierze Kay Kay oraz jeden z bardziej romantycznych w karierze Lary." - mówi informator.

Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się pod koniec grudnia.


http://laraduttazone.com/wp-content/uploads/2014/12/sd1.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

przeprowadzki kraków http://e-create.pl http://forum.majsterkowicza.pl