Shona - 2015-01-01 13:43:12

Vidya Balan: 'Najgorsze już za mną'Jej dwa ostatnie filmy, nie osiągnęły większego sukcesu w kasie, do tego aktorka miała problemy ze zdrowiem i pojawiało się mnóstwo kontrowersji wokół jej życia osobistego i zawodowego - miniony rok, to prawdziwy roller-coaster dla Vidyi Balan, która dzisiaj obchodzi swoje urodziny.

Aktorka jednak nie przestaje myśleć pozytywnie. "Miniony rok był wspaniały. Nie powiem, że nie byłam rozczarowana tym, że Shaadi Ke Side Effects i Bobby Jasoos nie osiągnęły większego sukcesu ... ale jestem pewna, że było tak, jak to miało być. Między tymi dwoma filmami, miałam małe problemy ze zdrowiem. Musiałam wziąć kilka miesięcy wolnego i zrezygnować z filmu (projekt Sujoya Ghosh). Tak, może był to trudny okres, ale najgorsze już za mną i teraz czuję się bardzo dobrze."

"Jestem obecnie zajęta kręceniem zdjęć do filmu Mohita Suri", mówi Balan, która dzisiaj kończy 36 lat. Zapytana, czy planuje duże przyjęcie urodzinowe, lub wakacje za granicą czy tutaj w kraju, śmiejąc się, odpowiedziała: "Nie jestem osobą, która przepada za większymi przyjęciami. Zwykle spędzam w tym czasie wakacje, ale zawsze wracam 30 (grudnia), by potem 31 w nocy, razem z rodziną obchodzić swoje urodziny." Wspominając o swoich urodzinach w dzieciństwie, aktorka mówi: "W okół urodzin zawsze był sporo szumu. Byłam pięknie ubrana i rozdawałam czekoladki w szkole. Pamiętam, że w Sylwestra o 23:45 zatrzymywaliśmy się w Chembur, gdzie symbolicznie paliliśmy podobiznę starca. Odchodził stary rok, tym samym zapoczątkowując coś nowego. Wtedy też wszyscy składali mi życzenia, a ja tam również rozdawałam czekoladki. Więc to jest coś, co naprawdę uwielbiam."http://www.bollywood.com/sites/default/files/vidyabalancancer.jpg?1420085191źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl