Shona - 2015-02-01 14:29:18

Aditya Roy Kapur i Shraddha Kapoor zrezygnowali z 'Milan Talkies'?Patrząc na ostatnie doniesienia z Bollywood, wygląda na to, że na film Tigmanshu Dhulia - 'Milan Talkies' poczekamy trochę dłużej. Ta, jak mówiono współczesna historia miłości, była szczególne reklamowana z okazji powrotu na ekrany pary Aditya Roy Kapur - Shraddha Kapoor po ich wspólnym filmie 'Aashiqui 2'. Jednakże, prawie sześć miesięcy od momentu, kiedy reżyser ogłosił główną obsadę, oboje z rezygnowali z filmu.

Podczas gdy niektórzy ludzie z branży winy doszukują się w tym, że Aditya nie był zadowolony z grania podobnej postaci co w jego ostatnim filmie Daawat-E-Ishq, który niestety okazał się fiaskiem, inne źródło mówi, że aktor chciał być pewny co do projektu i tego, że On i Shraddha zagrają razem. Źródło dodaje: "Aditya i Shraddha chcieli znowu razem ze sobą zagrać w szczególności po tym, jak ich pierwszy film okazał się wielkim sukcesem. Gdy byli chętni do pracy z Tigmanshu i spodobał im się jego scenariusz, szukają czegoś zupełnie innego. Być może rozczarowanie filmem Daawat-E-Ishq, sprawiło, ze Aditya zaczął myśleć inaczej, ale także Shraddha wkrótce po jego rezygnacji, wyszła z projektu". Wydaje się więc, że prace nad filmem zostały na chwilę odłożone, aż do momentu znalezienia nowej obsady.

Nawiasem mówiąc, obsada 'Milan Talkies' zmieniała się niemal do początku. Zaczęło się Prateik, którego zastąpiono Imranem Khan. Różnice, które wystąpiły między nim, a producentką Ektą Kapoor po wydaniu Once Upon A Time In Mumbai Dobaara doprowadziły do jego rezygnacji. W międzyczasie, podobno także Shahid Kapoor i Priyanka Chopra mieli zagrać w filmie. Później Tigmanshu powiedział, że w filmie zagra Varun Dhawan ale ostatecznie wybór padł na filmową parę znaną z Aashiqui 2.http://bollywood.celebden.com/wp-content/uploads/2014/05/shraddha-and-aditya.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

BetonovĂŠ JĂ­mky Mielnik http://www.najpewniej.pl http://www.forum.konferencje.com http://www.forum.gardenplanet.pl http://www.firma.pro