Shona - 2015-03-28 19:14:36

Shahid potwierdza plotki o ślubie, ale nie chce ujawniać szczegółówŁamacz serc z Bollywood, Shahid Kapoor wreszcie wypowiedział się na temat plotek o jego planach związanych z małżeństwem i potwierdził, że prawdopodobnie ustatkuje się pod koniec tego roku.

Na ostatnim wydarzeniu, które odbyło się w czwartek w Mumbaju (26 marzec), Shahid został zapytany, o swoje zaręczyny.

Aktor odpowiedział: "Nie jestem zaręczony ale to, co mogliście ostatnio przeczytać i usłyszeć w mediach jest prawdą. Ślub już niedługo, ma się odbyć pod koniec tego roku i myślę, że to wszystko co mogę teraz powiedzieć."

Shahid, który był wcześniej w związku z aktorkami Kareeną Kapoor i Priyanką Chopra, podobno ma wziąć ślub ze studentką z Delhi - Mira Rajput. Ale nie ujawnia żadnych szczegółów na temat przyszłej panny młodej.

Ale gdy poproszono go o jakiekolwiek szczegóły na temat ich związku i planach zaślubin, utalentowany aktor powiedział: "Powstrzymam się od ujawniania szczegółów. Uważałem, że skoro jestem dzisiaj tutaj, w tym miejscu, to ważne, aby potwierdzić tego typu informacje przed mediami, więc po prostu to robię.

Dlatego że ona jest normalną dziewczyną, a ja jestem normalnym facetem, powinniśmy to traktować jako coś normalnego i zwykłego. To moja prywatna przestrzeń i nie będę wdawać się w szczegóły. Jestem po prostu szczęśliwy, że mogłem was o tym poinformować."


Na froncie zawodowym, Shahid Kapoor jest obecnie zajęty pracą nad filmem Abhishek Chaubey - "Udta Pendżab" i Vikasa Bahl - "Shaandaar".http://www.shaupdates.com/bollywood/wp-content/uploads/sites/2/2015/03/shahid-kapoor-mira-rajput-469x313.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

położna piaseczno