Svasti - 2015-04-30 13:24:39

Sonam Kapoor i Fawad Khan w politycznym romansieSonam Kapoor pracuje obecnie nad filmem Ram Madhwani pt. "Neerja", gdzie odgrywa stewardesę Neerję Bhanot. Po tym filmie doniesienia sugerują, że aktorka rozpocznie kręcenie w czerwcu kinowej adaptacji bestsellera Anuja Chauhan, pt. "Battle for Bittora".

Aktorka powiedziała we wcześniejszym wywiadzie, że była chętna na to, aby Fawad Khan - aktor filmu "Khoobsurat" - zagrał rolę męską w nowej produkcji.

Mówi się, że pakistański aktor wreszcie zgodził się zagrać w filmie, który będzie dramatem politycznym z romantycznym wątkiem. Chociaż plotki sugerowały, że projekt został odłożony na półkę, ponieważ reżyser filmu "Khoobsurat" Shashanka Ghosh nie mógł dokończyć scenariusza, to teraz twierdzą, że scenariusz został ostatecznie zamknięty.

Powieść opowiada historię arystokraty, który decyduje się wejść w politykę, staje naprzeciwko swej ukochanej z dzieciństwa, która została przymuszona do polityki przez jej ambitną babcię.


Źródła podają, że Sonam będzie ubrana w tradycyjnie sari z bawełny, natomiast wygląd Fawada będzie podobny do tego w "Khoobsurat".

Rzecznik producenta potwierdził, że Fawad rozpocznie kręcenie dramatu rodzinnego Shakuna Batra, w maju natomiast zajmie się filmem "Kapoor & Sons",  zanim w czerwcu uda się na plan Bittora.


http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/fa-some-1.jpg________________
źródło:[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Hn j studny de ovĂŠ TRIALSTAV nadruk na odzieży, odzież robocza bhp lublin ścianki targowe