Sunaina - 2015-05-22 16:45:51

Shraddha Kapoor będzie romansować z Tigerem Shroff w "Baaghi"?Po swoim debiucie, w hicie „Heropanti”, Tiger Shroff ostrożnie wybiera swoje następne projekty. Ostatnio poinformowano, że ponownie złączy się ze swoim mentorem Sajidem Nadiadwala w projekcie utytułowanym „Baaghi”. Reżyser „Heropanti”, Sabbir Khan, chciałby wyreżyserować film, więc jest to z pewnością, swojego rodzaju, ponowne połączenie się Tigera z ekipą.

Jednak pozostaje pytanie, kto będzie romansował z Tigerem w filmie? Niedawno podawano takie nazwiska jak Alia Bhatt i Kreta Sanon.W ostatnich doniesieniach, pojawiła się informacja, że nowicjuszka Disha Patani będzie romansować z Tigerem, ale teraz słyszymy, że twórcy postanowili wybrać do głównej roli aktorkę „ABCD 2”, Shraddhę Kapoor.

Film ma być przeładowany akcją (oczywiście), a premiera datowana jest na 15 kwietnia 2016. To byłoby interesujące zobaczyć tych dwoje aktorów na ekranie razem. Umiejętności taneczne Tigera są legendarne, a widząc trailer i kilka utworów z „ABCD 2”, Shraddha również podniosła swoje umiejętności taneczne do maksimum. Czy możemy spodziewać się zdumiewających piosenek i zgrabnych ruchów tanecznych ze strony tego duetu? Mamy nadzieję, że tak!http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/tig-shrom-1.jpg
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Szamba betonowe Jasło Hoteller Novalja