Sunaina - 2015-05-28 13:12:13

Dlaczego nie było widać Amitabha Bachchan na imprezie z okazji sukcesu "Piku"?Deepika Padukone zorganizowała wielką imprezę z okazji sukcesu filmu "Piku" w której udział wzięło wiele osób z B-town. Alia Bhatt, Sidharth Malhotra, Fawad Khan, Ayan Mukherjee i wielu innych, można było tam zobaczyć.

Nawet Irrfan Khan i reżyser Shoojit Sircar uczestniczyli w imprezie. Jedyną osobą, która nie była zobaczona był ojciec Piku - Amitabh Bachchan. DNA zacytował Big B, który mówił, że nie został zaproszony na imprezę! Gdy Amitabh Bachchan został zapytany o to, dlaczego nie uczestniczył na imprezie mimo obecności w mieście, aktor odpowiedział: "Nie zostałem zaproszony".
Cóż, nie wiemy dlaczego.

Big B również nie jest zainteresowany, aby wydać przyjęcie z okazji tego sukcesu. Mówi:

"Nigdy nie pozwalałem sobie na tego typu praktyki na poziomie osobistym. Będę obecny, gdy mnie poproszą o udział w innych uroczystościach, ale nie zrobię tego dla siebie. Przyjdę na uroczystości takie jak Holi lub Diwali, dom jest wtedy otwarty. Festiwale są odwieczne, sukcesy przemijające!"http://i.ndtvimg.com/mt/movies/2014-07/amitabhbbstory.jpg
źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://fabrykafirm.org.pl http://dentoforum.pl http://controlwebs.pl https://bizuteriada.com.pl