Chunni - 2015-07-09 14:32:37

John Abraham staje się piosenkarzem
John Abraham będąc w studiu nagrań nucił "Ithni sochi kaiko, banja, meri baiko", napisane przez Nitin'a Raikar, do jego nadchodzącej komedii "Welcome Back". "Chcieliśmy by Shruti i John zaśpiewali w duecie, ale Shruti, która jest wyuczoną piosenkarką, z pięknym głosem, podczas nagrań przebywała w Dubaju, więc zdecydowaliśmy zacząć z Johnem śpiewającym solo", powiedział Anees Bazmee dla Mirror.

Namówienie Johna do użyczenia głosu do piosenki, którą śpiewa swojej miłości było pomysłem kompozytora i piosenkarza Anu Malik. Zajęło to aż sześć godzin, lecz na końcu reżyser był zadowolony. "John zaszokuje widzów, nie tylko jego debiutem śpiewackim, lecz także jego przesadzonym braterstwem w filmie", dodaje.

John, zapytany czy myślał kiedyś o tym, że będzie śpiewał do filmu wybuchnął śmiechem. "Nigdy! Powtarzałem, że nie chce, ale Anees nalegał. W końcu powiedziałem mu, że zaśpiewam jeśli da mi czas na próby, a następnie zapyta wszystkich o subiektywną opinię. Ale zanim mógł to zrobić, przyszedł Anu Malik i ogłosił, że powinienem odpuścić. Więc tak zrobiłem!".

http://lokmarg.com/wp-content/uploads/2014/12/john-abraham.jpgŹródło
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl budownictwo Krynica Morska