Sunaina - 2015-07-21 09:58:09

„Fitoor” w Polsce ?Ekipa „Fitoor” nie wróci do Kaszmiru, aby nagrywać film. Zamiast Kaszmiru, słyszymy, że reżyser Abhishek Kapoor już wyjechał do Polski, aby rozpocząć dalsze zdjęcia. Obsada, w tym Katrina Kaif, wkrótce dołączy do ekipy. Katrina jest obecnie na Bali i przyleci później do Polski, aby nagrywać.

Przypomnijmy, że sceny w Kaszmirze z udziałem Rekhy, zostały już nagrane więc ekipa musi ponownie nakręcić film w Polsce, który odegra rolę Kaszmiru w filmie.http://videos.oneindia.com/image/300x209x100/2014/12/7331439-1_btown_katrina_aditya_fitoor__ehnx1j9w_crop_640x358.jpg"Fitoor": Tabu i Katrina ponownie nakręcą niektóre sceny w Polsce?Po tym jak odeszła Rekha, projekt Abhisheka Kapoor „ Fitoor” został opóźniony. Producenci ściągnęli do pomocy Tabu, która zagra poprzednie sceny, w które miała wcielić się Rekha. Ekipa będzie musiała ponownie nakręcić niektóre sekwencje.

Sceny, które Rekha nakręciła w Kaszmirze, jak wskazują raporty, Tabu i odtwórczyni głównej roli w filmie Katrina Kaif, nakręcą ponownie z powodu ograniczeń czasowych w Polsce.

„Fitoor” jest oparty na klasycznej powieści Charlesa Dickensa „Wielkie nadzieje” gdzie wystąpi także gwiazda Aditya Roy Kapur.


http://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/mix/fi-reshot-2.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

VSAT