Shona - 2015-08-30 18:02:13

Shahid: 'Alia moją inspiracją do zrobienia Shaandaar'Dla Shahida Kapoor, Alia Bhatt była głównym powodem, dla którego aktor dał zielone światło filmowi 'Shaandaar'.

"Moją inspiracją dla 'Shaandaar' jest Alia. Chciałem pracować z Alią Bhatt i to była moja jedyna okazja", powiedział aktor, zapytany o powód zagrania w filmie Vikasa Bahl.

Pojawiła się jednak jeszcze na to jedna szansa. Aktor zagra bowiem z Alią w filmie Abhisheka Chaubey - "Udta Punjab", również z udziałem Kareeny Kapoor Khan.

"Shaandaar" jest jednym z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, ale Shahid mówi, że ostatnie sukcesy jego aktorów stały się właściwie odpowiedzialne za to, że jest on teraz uznawany za "wielki" film.

"Szczerze mówiąc, kiedy podpisaliśmy film i rozpoczynaliśmy zdjęcia do niego, film Vikasa - "Queen" nie został jeszcze wydany, mój "Haider" także, a i film Alii - "Highway" miał wkrótce mieć swoją premierę. Więc w momencie podejmowania pracy nad filmem, nie byliśmy aż tak ekscytującymi ludźmi. I minął rok, a filmy naszej trójki zostały dobrze przyjęte przez widzów, więc i "Shaandaar" stał się bardzo wielkim, znaczącym filmem", powiedział.

Shahid opisuje "Shaandaar" jako "bardzo łatwy, lekki, przyjemny i zabawny film, bez żadnego nacisku".

"Wcale nie zrobiliśmy 'Shaandaar' z tego (wielkiego) punktu widzenia. Zrobiliśmy to, bo to jest naprawdę przyjemny, zabawny film ze świeżym pomysłem."

"Vikas podjął się zrobienia historii miłosnej, a nie sądzę by przedtem mieliśmy film ze ślubem z przeznaczenia. Więc my po prostu nakręciliśmy ten film, podchodząc do tego z zabawą", powiedział Shahid.

"Shaandaar", w którym zagrał również Pankaj Kapoor, ukaże się 22 października.http://images.indianexpress.com/2015/08/shahid-alia-7592.jpg?w=600źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

czekoladowe upominki dla gości weselnych Na nĂĄdr i bezplatnou montĂĄ jĂ­mky VynikajĂ­cĂ­ dowiedz się więcej tutaj zapraszam do lektury kliknij aby zobaczyć źródło grzejniki kermi we wrocławiu www.wyposazenie-wnetrz.org.pl transport ziemi Piła noclegi w Międzywodziu