Shona - 2015-09-04 19:09:32

Salman i Katrina zagrają razem w następnym filmie Atul Agnihotri?Chodzą pogłoski, że byli partnerzy Salman Khan i Katrina Kaif zagrają naprzeciwko siebie w następnym filmie Atul Agnihotri o którym mówi się, że ma opowiadać o miłości.

Salman miał niedawno potwierdzić wiadomości, mówiąc, że mają zablokowany scenariusz, a aktor miał również wyjaśnić, że film nie będzie kontynuacją "Bodyguard". Film ma być historią miłości z dużą ilością akcji. Twórcy chcą zaplanować premierę filmu na Diwali lub Boże Narodzenie 2016.

Pojawiły się też spekulacje, że Kabir Khan, który współpracował z Salmanem w dwóch filmach, czyli "Ek Tha Tiger" i niedawno wydanym "Bajrangi Bhaijaan", może wyreżyserować także film Atul Agnihotri.

Jednak sam Kabir nie chce w tym momencie nic potwierdzić. "Właśnie mam dwa wydania. Mam jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia następnego. Chciałbym wziąć co najmniej miesiąc przerwy. Ponadto do tej pory nic nie jest potwierdzone. Wszystko zależy od scenariusza, jeśli chodzi o współpracę przy tym projekcie. Muszę jeszcze omówić kilka pomysłów i kwestii dotyczących samego scenariusza", powiedział Kabir. Jednak reżyser nie zaprzecza, że nie zrobi tego filmu.http://www.missmalini.com/wp-content/uploads/2013/06/katrinasalmanmoney-big.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl