Shona - 2015-10-21 12:22:53

Lara Dutta: 'Życie kręci się teraz wokół mojej córki'Powracająca na srebrny ekran z filmem "Singh is Bling", aktorka Lara Dutta mówi, że jej życie kręci się teraz wokół jej trzyletniej córki Sairy.

"Moje życie kręci się teraz wokół mojej córki. Jestem praktyczna matką. Biorę odpowiedzialność zarówno za swoją pracę jak i rodzinę. Kiedy jedziemy na wakacje, wiemy, że to nasza sfera zabawy."

"Teraz, kiedy Saira ma trzy latka, Mahesh (Bhupathi) i Ja mamy czas, żeby udać się na urlop, przynajmniej raz w ostatnich trzech latach. Oboje lubimy spędzać czas, oddając się przyjemnościom w Spa", powiedziała Lara.

37-letnia była Miss Universe wyszła za mąż za gwiazdę tenisa Mahesha Bhupathi w 2011 roku i wzięła urlop po narodzinach ich córki w roku 2012. Aktorka jest podekscytowana jej kolejną nową rolą, tym razem aktorka została ambasadorką marki dla jednej z sieci hoteli.

W ramach swojej nowej roli, Lara będzie dzieliła się swoimi wyborami dotyczącymi wellness i fitness na różnych kanałach społecznościowych.

Pytana o listę zasad, dobrych rad na wolny dzień bądź urlop, powiedziała: "Radzę wszystkim, aby właściwie spać - co najmniej od siedmiu do ośmiu godzin, właściwie jeść, ćwiczyć, uprawiać jogę, dobrze się bawić, zatrzymać się w Spa."http://images.indianexpress.com/2015/10/lara-dutta-saira-759.png?w=600źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl