Shona - 2015-10-21 12:39:41

Shraddha Kapoor zraniona na planie "Rock na 2 !!"Aktorka Shraddha Kapoor, która niedawno udała się do Shillong by kręcić zdjęcia do nadchodzącego filmu "Rock na 2 !!", doznała urazu oka, który coraz bardziej stawał się uciążliwy i musiała wrócić do Mumbaju.

Podczas gdy Shraddha przebywała w Shillong, coś wpadło do jej oka, co spowodowało ogromny ból i została zabrana do okulisty w Shillong. Na miejscu okazało się, że doszło do zarysowania rogówki oka. Gdy ból się utrzymywał, producent filmu Ritesh Sidhwani zalecił by Shraddha poleciała z powrotem do Mumbaju i sprawdziła to, a nawet odpoczęa przez kilka dni, gdyż wymaga to dodatkowej opieki i uwagi.

"Coś wpadło mi do oka i sprawiało to ogromny ból. Po sprawdzeniu przez okulistę w Shillong, okazało się, że spowodowało to rysę w mojej rogówce, więc to był wewnętrzny uraz, który wymaga dodatkowej opieki i uwagi. Na szczęście nie miałam zamiaru kręcić kilka dni, więc byłam w stanie wrócić do Mumbaju, aby sprawdzić to jeszcze przez mojego okulistę. Dołączę do zespołu Rock na 2 wkrótce", powiedziała Shraddha Kapoor.http://st1.bollywoodlife.com/wp-content/uploads/2015/10/614083.jpgźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

esperal Szamba betonowe Biała Podlaska i takie jak Tuczna De ovĂŠ mma wczasy w Międzywodziu psychoterapia Piła okna soda kaustyczna gdzie kupić we wrocławiu