Shona - 2016-01-05 17:05:00

Czy Shah Rukh Khan i Aamir Khan ponownie zagrają z Juhi Chawla?Shah Rukh Khan i Juhi Chawla dali nam takie niezapomniane filmy jak Yess Boss, Raju Ban Gaya Gentleman i Darr i jak mówi sama aktorka, nie może się doczekać, aby ponownie zagrać ze swoim przyjacielem.

Duet, którego chemia i prawdziwa przyjaźń na ekranie jest uwielbiana przez wielu, ostatnio pracował razem w 2005 roku przy okazji Paheli. Od tego czasu zrobili razem specjalne występy w filmach.

Ekranowa para SRK i Kajol powrócili w zeszłym roku z Dilwale. Zapytana, kiedy fani mogą zobaczyć ponownie SRK-Juhi razem, aktorka odpowiedziała PTI: "Dlaczego nie zapytacie o to wywiadzie też Shah Rukha? Jeśli chodzi o mnie, chciałabym pracować z nim jeszcze w tym roku. Chodzi o znalezienie odpowiedniego scenariusza i producenta, który powie: "Dobra chcę was widzieć razem". Także chciałabym pracować z nim ponownie."

Juhi, która jeszcze nie oglądała Dilwale, powiedziała, że zdecydowała się pominąć film, ponieważ nie słyszała o nim zbyt wiele dobrego.

"Nie słyszałam wielu dobrych rzeczy o filmie. Tak, zdecydowałam się go pominąć... To tyle. Nawet jeśli nie będę go oglądać, to nie ma znaczenia."

Aktorka, powiedziała też, że chciałaby współpracować z inną gwiazdą Aamirem Khan, z którym zadebiutowała w Bollywood filmem Qayamt Se Qayamat TAK.

"Aamir i Shah Rukh są moimi ulubionymi aktorami, jeśli chodzi o współpracę. Wzrastałam w mojej karierze z nimi. Bardzo chciałabym pracować z Aamirem."

Juhi szybko dodała, że powinna najpierw zrobić film z Salmanem Khan jako że nigdy nie zagrali razem na ekranie.

"Właściwie powinnam pracować z Salmanem. Nigdy nie pracowaliśmy razem. To byłoby zabawne."

Juhi będziemy mogli oglądać w Chalk n Duster, w którym wystąpili Shabana Azmi i Divya Dutta. Film ukaże się 15 stycznia.http://static.dnaindia.com/sites/default/files/styles/half/public/2016/01/04/410982-juhi-aamir-srk.jpg?itok=aYx0sasUźródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

bollywood.pun.pl