Sunaina - 2016-01-16 17:54:03

Akshay Kumar mówi, że Airlift nie jest o "wojnie i zniszczeniu"Bollywoodzki aktor, Akshay Kumar powiedział, że był pełen emocji podczas kręcenia swojego nadchodzącego filmu Airlift.

"To zdarzyło się mnie. I zagłuszyło raz. Myślę, że to się zdarza każdemu, kto troszczy się o ludzi i kraj, ponieważ film jest o kimś, kto troszczy się o swój kraj i poświęca dużo. Myślę, że kiedy ludzie obejrzą film, również poczują emocje", powiedział Akshay.

Airlift, w którym zagra także Nimrat Kaur, został wyreżyserowany przez Raja Menon. W Airlift, Akshay odgrywa rolę wpływowego biznesmena, który pokonał wielu wrogów w Kuwejcie. To zapowiedź chwili, kiedy Irak najechał na Kuwejt w 1990 roku, a ponad sto tysięcy Hindusów zostało ewakuowanych z Kuwejtu.

"To nie jest film wojenny i tu nie chodzi o zniszczenie. Jest to po prostu opowieść o tym jak ludzie zostali uratowani od strefy wojny. Prawdziwe życie niezauważonego bohatera. Nie wiele osób wie o nim. Mam nadzieję, że otrzyma on uznanie w tym filmie", dodał Akshay.

Akshay powiedział również, że największymi bohaterami byli piloci Air India.

"Czapki z głów dla pilotów, którzy byli tam.", powiedział Akshay.

Airlift ukaże się 22 stycznia.


http://i.ndtvimg.com/i/2016-01/akshay-kumar_640x480_71452850843.jpg
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

meble kuchenne kraków