Sunaina - 2016-02-08 17:24:09

Yami Gautam naprzeciwko Hrithika Roshan w KaabilWygląda na to, że Hrithik Roshan chce teraz pracować ze ‘świeżymi twarzami’. Aktor wydaje się zainteresowany duetami z nowszymi aktorkami. Wcześniej podpisał film Ashutosha Gowariker Mohenjo Daro z Pooją Hegde. A teraz, według raportów, po tym jak nazwiska różnych czołowych aktorek pojawiały się wokół, Hrithik ostatecznie podpisał Kaabil naprzeciw Yami Gautam.

Zgodnie z wiodącym dziennikiem, źródło zdradziło: "To duży projekt solowy dla Yami, która robiła filmy z Ajayem Devgan i Varunem Dhawan, gdzie dzieliła ekran z inną aktorką. Były spekulacje, że aktorki takie jak Parineeti Chopra i Kareena Kapoor Khan zostały zbliżone do roli w Kaabil, który wyreżyseruje Sanjay Gupta. To wielka okazja dla Yami, aby być częścią tego projektu. Każdy, od Gupty do Hrithika i jego ojca Rakesha, czuł, że Yami najlepiej nadaje się do tej roli."

Rakesh Roshan jest także producentem filmu. Intensywna historia miłosna z akcentami thrillera, będzie kręcona w trzymiesięcznym harmonogramie od początku do końca, począwszy od tego miesiąca w Hyderabadzie. Hrithik obecnie kończy zdjęcia do Mohenjo Daro. Kiedy ostateczny harmonogram zostanie ukończony, rozpocznie on kręcenie Kaabil.


http://www.pinkvilla.com/files/styles/contentpreview/public/yami-hr-kaabil_0.jpg?itok=7K4iAY6S
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

warte przeczytania użyteczna strona oryginalna strona moja strona calivita