Sunaina - 2016-03-30 10:44:34

Anushka zagra czarownicę w swoim następnym filmie!Wiadomości o Anushce Sharma krążą w mediach od kiedy jej były chłopak, a gwiazda indyjskiego krykieta, Virat Kohli stanął wczoraj w jej obronie i położył kres ‘hejtu’ na aktorkę na Twitterze w najbardziej efektywny sposób (dodał zdjęcie z napisem SHAME – wstyd, przyp. tłum.). Cóż, Virat naprawdę zdobył nasze serca swoim gestem.

Poza tym, Anushka jest zajęta zdjęciami do filmu z Salmanem Khanem, Sultan, a także kręceniem piosenki do filmu Karana Johara, Ae Dil Hai Mushkil w Mandawa oraz Nawalgarh w Radżastanie. Niebawem rozpocznie również pracę nad kolejnym filmem jej domu produkcyjnego, Phillauri. Wygląda na to, że Anushka ma dużo zajęć i absolutnie nie ma czasu na nic innego.

Teraz, zgodnie z najnowszymi doniesieniami, okazuje się, że Anushka zagra czarownicę w swoim następnym filmie Phillauri! Z pewnością piękną czarownicę. Cóż, to na pewno spowodowało, że nasze zainteresowanie tym filmem będzie czymś wyjątkowym i niesamowitym. Jej pierwszy film, NH10 był spektakularnym hitem, którego koncepcje wszyscy pokochali. Nawet Phillauri wydaje się być ciekawe i intrygujące. Jesteście podekscytowani? Jesteśmy przekonani, że w tej roli, ‘rzuci ona czar’ na wszystkich.

Anushka, z pewnością, jest na fali na froncie pracy. Według doniesień, istnieje możliwość, że jej ex-chłopak, Virat chce ożywić swój związek z Anushką. Ciekawe, czy Anushka i Virat znów będą razem. Trzymamy kciuki!


http://st1.bollywoodlife.com/wp-content/uploads/2016/03/692919.jpg
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

http://www.szuwi.com http://www.print3dforum.com http://www.pokerinside.com http://www.forum.majsterkowicza.pl http://www.firrmy.pl