Nowatorka - 2016-04-19 21:29:57

Kareena nie może się zdecydować pomiędzy dwoma filmami!Kareena Kapoor-Khan wyszła za mąż za Saifa Ali Khan w 2012 roku, ale wciąż jest jedną z najbardziej pożądanych aktorek w B-Town. W rzeczywistości, Kareena zrobiła kilka spektakularnych filmów zakładając jej małżeństwo, jak również i zadbała, aby jej gwiazdorstwo nie było utrudnione ze względu na małżeństwo.

Wszyscy widzieliśmy zwiastun nadchodzącego filmu "Udta Punjab", z gwiazdami takimi jak m.in Shahid Kapoor i Alia Bhatt, a my jesteśmyvcałkowicie oczarowani przez nią! Skrypt wydaje się posiadać bardzo mocny temat, a mając tak ogromnych aktorów w obsadzie, nie możemy niczego mniej spodziewać. Jednak, że nie jest to jedyny film, który ma w swoim zanadrzu Bebo!

Ona została zbliżona do kilku filmów przez kilku reżyserów, ale Kareena wybrała dwa projekty, w których wystąpi! Czołowy dziennik donosi, że aktorka będzie robić następny film Ribhu Dasgupta oraz "Golmaal 4". Źródło cytuje: "Spośród wszystkich ofert, Kareena chce zagrać w dwóch - reżysera Ribhu Dasgupta i w czwartej odsłonie serii Golmaal reżysera Rohit Shetty. Niemniej jednak, że nie podjął decyzji od którego projekt zacząć w pierwszej kolejności. Ona zajmie to się rozmyślaniem w ciągu kilku dni. "

Wiedząc, że wszystkie filmy Bebo miały dobry wynik w kasie, nie jesteśmy zmartwieni jej wyborami!


http://mediaresources.idiva.com/media//content/2014/Apr/omg_kareena_kapoor_khan_is_preggers_.jpg


Źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Odrobina humoru więcej... wpis następna strona