Sunaina - 2017-12-26 16:50:09

Rola Shraddhy Kapoor dodaje wagi historii Saaho: PrabhasGwiazda Baahubali, Prabhas, powiedział, że rola aktorki Bollywood, Shraddhy Kapoor, w ich nadchodzącym filmie Saaho jest niezwykle ważna, a aktorka nie została zaangażowana jedynie do sekwencji piosenek i tańca. 38-letni aktor z południa, który po raz pierwszy będzie pracował z gwiazdą Bollywood, powiedział, że Shraddha jest "najlepszym wyborem" do tej roli.

"Nigdy wcześniej nie pracowałem z bollywoodzkim aktorem, a ona jest najlepszym wyborem do tej roli. Mamy szczęście, że mamy ją w obsadzie. Jej postać nie jest tylko, jak przychodzenie i wychodzenie, albo tam, gdzie są piosenki."

"Postać jest bardzo ważna i dodaje wiele wagi historii. Jest jedną z najważniejszych postaci w filmie. Ma też niesamowite sekwencje akcji. Jest bardzo silną postacią." - powiedział Prabhas. Aktor powiedział, że jest pod wrażeniem ciężkiej pracy i poświęcenia, które Shraddha wkłada, aby upewnić się, że oddaje sprawiedliwość swojej roli.

"Shraddha jest bardzo pracowitą aktorką i jest bardzo komfortowa (na planie). Większość aktorek, z którymi pracowałem rozpoczęła swoją karierę na południu, a następnie przeniosła się do Bollywood. Shraddha jest już gwiazdą Bollywood, ale jest bardzo oddana."- powiedział.

Shraddha, 24 grudnia rozpoczęła zdjęcia do niektórych scen akcji w Hyderabadzie. Prabhas, który jest obecnie w Los Angeles, dołączy do niej około 5 stycznia na miesięczny harmonogram. "Zespół do tej pory kręcił przez prawie 40-45 dni. Wkrótce rozpoczniemy kręcenie ważnych sekwencji akcji. Planujemy wydanie filmu na przyszły rok. Ale ostateczną datę będziemy mogli sfinalizować w zależności od postępów filmu." - dodał.

Produkcja UV Creations, Saaho jest produkowana przez Vamsi i Pramoda. Projekt reżyserowany przez Sujeetha, kręcony jest w imponujących miejscach w Indiach i za granicą.


http://www.cinejosh.com/newsimg/newsmainimg/prabhas-and-shraddha-kapoor_b_2512170136.jpg

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Postacie-dni użyteczna strona jump start