Svasti - 2018-07-14 13:47:28

Katrina Kaif o współpracy z Shah Rukh Khanem


Katrina Kaif połączyła siły z partnerami z ekranu filmu "Jab Tak Hai Jaan" z Shah Rukh Khanem i Anushką Sharmą w filmie pt. "Zero" Aananda L. Rai.

Mówiąc o filmie Katrina powiedziała w wywiadzie dla AVS TV:

„Nie potrafię wyjaśnić jak dla aktora jest satysfakcjonująca praca z Aanandem Rai. Ma sposób na to, aby pomóc ci odnaleźć swoją postać, co jest niewiarygodne. Współpraca z Shah Rukhem po "Jab Tak Hai Jaan" była niesamowicie satysfakcjonująca. Wizja, którą ​​mają dla filmu jest tak wyjątkowa, niesamowita."

Dodała ponadto:

"Ja i Shah Rukh jesteśsmy tak samo wrażliwi na piękno co jest najlepsze. On rozumie to co robię i docenia to, co robię. To naprawdę ważne. Shah Rukh ma wiele wiary i zaufania w moje umiejętności przed kamerą co czyni mnie jeszcze lepszą osobą."

Katrina podzieliła się również swoją radością co do pracy z Aamirem Khanem w "Thugs of Hindostan". Powiedziała, że ​​Aamir Khan i Victor Acharya to dwie osoby, które nie idą na kompromis. Dodała, że ​​jest podekscytowana i nie może się doczekać filmu.


"Zero" ma ukazać się 21 grudnia 2018 roku. Katrina podpisała także film taneczny z Varunem Dhawanem.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1531568741.jpg[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

sennik egipski https://dekoracje.forumpolish.com http://www.dubletzaprawy.pl http://www.najpewniej.pl https://internetnews.net.pl