Svasti - 2019-01-11 12:28:35

Ranveer Singh o "Gully Boy"


Aktor Ranveer Singh powiedział niedawno, że urodził się, by nakręcić Gully Boy Zoyi Akhtar, ponieważ tylko on mógł oddać sprawiedliwość postaci rapera.

Oficjalny zwiastun filmu ukazał się w środę i pokazuje aktora wcielającego się w rolę świeżego rapera, który postanawia spełnić swoje marzenie rymując na ulicach Mumbaju.

"To jest mój film i myślę, że tylko ja mogłem to zrobić, to połączenie tak wielu rzeczy jak rap, muzyka hip-hopowa, którą kochałem od dzieciństwa, miasto Mumbaj. Zoya Akhtar (reżyserka) jest moją przyjaciółką, powiernikiem, Ritesh Sidhwani (producent filmu) jest jak mój ojciec, podziwiam Farhana Akhtara (producent filmu) i chciałbym, żeby kiedyś reżyserował ze mną film. Jesteśmy szczęśliwi, że Alia Bhatt jest częścią naszego filmu." - powiedział Ranveer reporterom podczas premiery trailera Gully Boy.

"To było najbardziej satysfakcjonujące doświadczenie - być z tymi talentami ... Byłem bardzo ucieszony." - dodał.

Zapytana o reakcję aktorki i żony Deepiki Padukone na zwiastun, Ranveer Singh powiedział, że ​​obejrzała zwiastun i pokochała go.

Gully Boy, w którym występuje także Alia Bhatt i Kalki Koechlin, ma ukazać się 14 lutego 2019r..


Trailer:

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1528276664.jpg

https://dekoracje.forumpolish.com https://forum.infor.pl https://bizhub24.pl http://www.swiatogloszen.net.pl http://www.polskidom.com.pl