milkaja - 2008-08-02 21:08:37

http://www.glamsham.com/movies/scoops/08/aug/Akshay-Kumar.jpg
Podczas kręcenia scen w SINGH IS KINNG na Złotym Wybrzeżu w Australii, Akshay Kumar miał mieć ujęcia ze skuterem wodnym na głębokiej wodzie, ale jak się okazało do tego potrzebna jest specjalna licencja.

Producent Vipul A. Asah wyjawia "Trzy dni zajmuje uzyskanie licencji na używanie skutera wodnego, ale Akshay wyjaśnił że ma ograniczenia czasowe. Zrobił trzydniowy kurs w 12 godzin. Wstał przed 6.00 rano a przywiózł pozwolenie o 7.00 po południu. Musiał zdać pisemny i praktyczny test".

Scena akcji którą kręcimy jest jedną z najdroższych jaką kiedykolwiek widział Bollywood i jest reżyserowana przez Danny'ego Baldwina.

Akshay śmieje się, "Przechodzenie przez teoretyczny i praktyczny test było jak cofnięcie się w czasy szkolne!"

Danny Baldwin jest nieprawdopodobnie popularnym koordynatorem scen kaskaderskich w Australii, który brał udział w ponad stu filmach i telewizyjnych serialach. Pracował nawet z takimi gwiazdami jak Tom Cruise w THE LAST SAMURAI czy Michael Douglas w THE GHOST AND THE DARKNESS.

Komentując jak doszło do tego, że Baldwin został zatrudniony, Shah mówi, "Kiedy robiliśmy sobie rundkę po Australii widzieliśmy sporo show na żywo i spotykaliśmy wielu speców, techników.Ale kiedy zobaczyliśmy czystą energię w Dannym i jego styl w akcji wiedzieliśmy że to jego potrzebujemy. Piękne w akcji w SINGH IS KINNG jest nie tylko to że świetnie wygląda, ale też to że wywołuje śmiech u widowni."

W reakcji na to, iż poziom atrakcyjności scen akcji w SINGH IS KINNG jest zbliżony do DHOOM 2, Vipul dodaje, "Jest podobny jedynie w jakości. Tutaj są bardzo wysoko kwalifikowane sekwencje akcji. Akshay musiał być bardzo ostrożny w pewnych ujęciach, na przykład, podczas sceny gdy musiał skoczyć z jadącej windy do kolejnej bez żadnej zabezpieczającej linki. Ale Akshay to Akshay! Zrobił to wykazując wiele polotu i zręczności. Życzę wiele radości przy oglądaniu filmu!"

Oczekiwanie na film nie jest już tak długie, ponieważ film ma mieć premierę 7 sierpnia w czwartek :)
Ja już się w każdym razie nie mogę doczekać bo bardzo jestem ciekawa tego filmu.________________________________________________________
źródło: www.glamsham.com

bollywood.pun.pl