Svasti - 2019-04-13 12:49:11

Taapsee Pannu zagra w filmie "Thappad" reżysera Anubhava Sinha?


Po odegraniu roli prawniczki w dramacie społecznym "Mulk", Taapsee Pannu ponownie spotyka się z reżyserem Anubhavem Sinhą w nadchodzącym filmie "Thappad". Dramat społeczno-polityczny z udziałem Taapsee będzie oparty na prawdziwych wydarzeniach.

Raport w jednym z dzienników mówi, że film ma zacząć być kręcony pod koniec sierpnia i zostanie nakręcony w Delhi. Reżyser Anubhav Sinha najwyraźniej postanowił zatrudnić aktorkę w swoim następnym projekcie podczas kręcenia ostatniego dramatu społecznego "Mulk".

"Thappad" jest reklamowany jako film zorientowany na kobiety, w którym Taapsee została zaangażowana, by zagrać dziewczynę z klasy średniej.

„Anubhav postanowił zatrudnić ją, gdy jeszcze kręcili zdjęcia do "Mulk". To film o temacie zorientowanym na kobiety, który mówi o zaszufladkowaniu kobiet. Kwestionuje społeczeństwo i dostarczy przejmującego przesłania o dominacji przez kobiety.”- poinformowało źródło.

Taapsee Pannu wcześniej współpracowała z Anubhavem Sinha dla filmu "Mulk" gdzie zagrała z Rishi Kapoor, film został wydany w zeszłym roku.

Anubhav z kolei jest zajęty nadchodzącym dramatem śledczym pt. "Article 15", którego zdjęcia zakończyły się w poniedziałek (8 kwietnia).

Reżyser planuje wydać "Thappad" w Międzynarodowy Dzień Kobiet w przyszłym roku, twierdzą doniesienia.

Taapsee Pannu przygotowuje się obecnie do roli w "Saand Ki Aankh" Anuraga Kashyapa.

Aktorka była ostatnio widziana na ekranie obok megagwiazdy Amitabha Bachchan w "Badla", który ukazał się w zeszłym miesiącu.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1555152428.png

I okolice oraz na terenie całej laser do rur karty charakterystyki clp http://www.studiooficyna.pl/