Svasti - 2019-04-22 11:28:16

Riteish Deshmukh o powrocie Genelii D'souzy: mam nadzieję, że wkrótce nakręci filmPo tym jak nakręciła filmy "Jaane Tu ... Ya Jaane Na", "Tere Naal Love Ho Gaya" i inne, Genelia D'souza zrobiła sobie przerwę od dużego ekranu, aby poświęcić się jako pełnoetatowa matka dwójki dzieci. Riteish Deshmukh, który od ośmiu lat jest mężem Genelii, ma nadzieję, że wkrótce wróci ona do filmów.

W wywiadzie dla tabloidu aktor powiedział:

„Mam nadzieję, że wkrótce zrobi film. Właściwie to chcę zrobić z nią kolejny film Marathi, ponieważ (Genelia) zna język. Wykorzystam każdą okazję, aby z nią pracować i mam tylko nadzieję, że to się stanie wkrótce."


Dodał:

„Aktualnie pracujemy nad kilkoma scenariuszami. Nie będę ich tylko produkować, ale chciałbym zagrać w jednym lub w dwóch z nich. Chcę też, aby Genelia była częścią tych filmów”.


Riteish chwalił Genelię za ciężką pracę. Pochwalił także jej umiejętności aktorskie. Powiedział:

„(Genelia) pracuje od 18 roku życia i zrealizowała ponad 40 filmów nie tylko w Bollywood, ale także w różnych językach południowoindyjskich z takimi filmowcami jak [s] Shankar i [SS] Rajamouli, jest pracowitą dziewczyną i jestem pewien, że chciałaby pracować."

Minęło sporo czasu, gdy Genelia pojawiła się na dużym ekranie w roli głównej. Aktorka zrobiła jednak kilka epizodów w filmach. Ostatnio widziano ją w epizodzie w filmie Marathi "Mauli" (2018). Riteish zagrał wtedy główną rolę w filmie. Genelia stworzyła także epizodyczne role w filmach "Jai Ho" (2014) i "Force 2" (2016).

Riteisha będzie wkrótce można zobaczyć w "Housefull 4". W filmie wystąpią też Akshay Kumar, Bobby Deol, Kriti Sanon, Kriti Kharbanda i Pooja Hegde.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1555925165.jpg

instalacje gazowe krakow pieczątki datowniki pieczątki gdańsk szafy przesuwne świętochłowice budownictwo Krynica Morska