Svasti - 2019-08-19 09:06:39

Gwiazda "Saaho" Prabhas w końcu przerywa milczenie na temat małżeństwa i Anushki Shetty


Aktor filmu "Baahubali" Prabhas przygotowuje się do promocji swojego nadchodzącego filmu "Saaho". Supergwiazda robi wszystko dla promocji filmu i podróżuje od miasta do miasta wraz ze swoją współpartnerką z ekranu filmu "Saaho", Shraddhą Kapoor.

Życie osobiste Prabhasa jest także w centrum uwagi. Od czasu premiery "Baahubali" pojawiły się plotki o Prabhasie umawiającym się z Anushką Shetty.

Ostatnio głośno było według plotek, że Prabhas i Anushka polują na dom w Los Angeles w USA.

Niedawno w ostatnim wywiadzie dla tamilskiej strony internetowej Prabhas został zapytany o swoje plany małżeńskie. Zapytany czy planuje się wkrótce ożenić, Prabhas odpowiedział:

„Stanie się to, wtedy kiedy stanie”.

Tymczasem kilka dni temu Prabhas w wywiadzie dla tabloidu Mumbai Mirror zareagował na pogłoski o randkach z Anushką Shetty. Prabhas powiedział:

„Anushka i ja jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, ale gdyby było coś więcej czy ktoś nie zauważyłby nas razem w ciągu ostatnich dwóch lat? Pytanie zostało mi zadane też w show Karana Johara. Pozwoliłem, aby Rajamouli (reżyser) i Rana (współpartner z filmu "Bahubali" - Rana Daggubati) odpowiedzieli na to pytanie, a nawet oni stwierdzili, że między nami nic nie było. To nie tak, że ich (na to pytanie) przygotowałem”.

Premiera "Saaho" nastąpi w języku hindi, tamilskim, telugu i malajalam 30 sierpnia 2019 r.

http://www.bollywood.pun.pl/_fora/bollywood/gallery/8_1566198108.jpg

przeprowadzki kraków ray ban shades fake http://www.mojawyspa.co.uk https://forum.krajowy.biz https://info-firm.net