RJaane - 2008-12-11 16:21:14

http://img206.imageshack.us/img206/8325/kareena2fz8.jpgPo tym jak Kareena Kapoor prawie upadła z wyczerpania, ona i Saif Ali Khan zdecydowali się na tygodniowe wakacje we Francji.

W zeszłym tygodniu Kareena niemal upadła podczas zdjęć w Filadelfii. Opowiedziała o tym doświadczeniu:
"Grałam do 2 w nocy, padał śnieg. To była najzimniejsza noc w moim życiu, nigdy nie pracowałam tak ciężko i tak długo. To było dla mnie za wiele."

Ale Kareena się nie skarży.

"To było wyczerpujące, ale i dające radość doświadczenie. Nie macie pojęcia jak to wyglądało: ekipa złożona z 80 ludzi i gęsty śnieg. Ale wyglądało jak w niebie."

Saif Ali Khan również występuje w tym filmie i przyjechał na plan wcześniej niż Kareena.

"Jest minus 3 stopnie, a ja i Saif kręcimy w Filadelfii. Jestem okręcona w kurtki, spodnie, szale i noszę ciepłe, wysokie buty", powiedziała Kareena.

"Pracuję 20 godzin dziennie. Jestem wykończona", mówi Kareena, ale kocha każdą minutę tej harówki i nie może doczekać się lata 2009, kiedy będą miały premierę jej dwa filmy "Kambakkht Ishq" i "Main Aur Mrs Khanna".

Kareena i Saif chcą spędzić ze soba trochę czasu, więc zdecydowali się pojechać na wakacje do Francji. Kareena mówi, że pilnie potrzebuje przerwy.
"Biorę wolne, żeby pojechać w grudniu do Francji. Rozpaczliwie potrzebuję wakacji. Pracuję na okrągło. Ale to niestety tylko tydzień."

Kareena bardzo cieszy się na te wakacje.

"Tylko my dwoje... i żadnych przeszkód. Kocham europejskie góry. To moja ulubiona część świata. Nie będzie też komórek. Wyłączę moją na tydzień", powiedziała.

Wtedy, kiedy wydawało się, że Kareena powiedziała już wszystko co chciała, nagle dodała: "Och, życie sławnych i bogatych."


autor: Subhash K Jha

_______________________________


Źródło: mumbaimirror.com  by RJaane

Szamba betonowe Nowa Sól jednokomorowe dwu więcej pomocnych rad na stronie agencja fotograficzna warszawa