RJaane - 2008-12-14 14:36:10

http://img165.imageshack.us/img165/1966/john3tv8.jpgJohn Abraham opuścił już spodenki do połowy pośladków w "Dostana". Teraz zdjął je całkiem w swoim ostatnim filmie "New York" w reżyserii Kabira Khana.

John jest trzecim w ostatnich czasach aktorem z Bollywood, który zrzuca bieliznę. Zrobili to jeszcze Kunal Kapoor w "Rang De Basanti" i Ranbir Kapoor w "Saawariya". Tamte sceny zostały usunięte przed skierowaniem filmów do kin, ale powiedziano nam, że naga scena Johna na pewno zostanie w filmie.

Została ona nakręcona na potrzeby sekwencji rozgrywającej się w więzieniu.

Źródło związane z filmem wyjaśnia:

"Jest to fragment, kiedy John jako podejrzany o terroryzm znajduje się w więzieniu w USA, gdzie jest odzierany z wszelkiej godności. Tak właśnie łamie się ducha w amerykańskich więzieniach, kiedy chcą kogoś zmusić do przyznania się, że jest terrorystą. Godność jest odbierana kawałek po kawałku, aż zostajesz w ciemnej, obskurnej celi kompletnie nagi. John musiał to zagrać."

Kiedy zapytano Johna o tę scenę, zgodził się bez wahania.

"Od razu zgodził się to zagrać, chociaż pod koniec bardzo to przeżywał."

Odmiennie niż inne sceny ukazujące męską nagość, scena Johna z "New York" zostanie oszczędzona przez cenzurę, ponieważ jest kluczowa dla fabuły.

John odmówił komentarza, ale reżyser Kabir Khan powiedział:

"Będziecie musieli obejrzeć film, żeby poznać istotę tej sceny."

__________________________________


Źródło: mumbaimirror.com  by RJaane

bollywood.pun.pl