milkaja - 2009-02-26 19:22:03

FILM 3 IDIOTShttp://media.movietalkies.com/images/bollywood/stock/films/threeidiots.jpg

Prace nad filmem 3 Idiots w reżyserii Rajkumar Hirani wchodzi w gorączkową fazę kręcenia zdjęć w takich miastach jak Mumbaj i Delhi. 

W filmie, kręconym na podstawie powieści Chetan Bhagat pod tytułem Five Point Someone, grają Aamir Khan, Sharman Joshi, Kareena Kapoor i Madhavan.

Zgodnie z doniesieniami, Aamir, Madhavan i Sharman Joshi grają role trzech studentów inżynierii. Z nich trzech, Madhavan gra rolę narratora w filmie. Wprowadza widownię w fabułę filmu i życie postaci filmowych.

Kręcenie zdjęć pomału zbliża się do końca. Zdjęcia w Mumbaju i Delhi jak się planuje, mają się zakończyć około 30 marca. Potem ekipa przenosi się do Ladakh, gdzie jeszcze będzie 5 dni pracy. Potem film będzie już tylko poddawany obróbce typu montaż itp. a następnie będzie czekał do premiery 25 grudnia.

Film Hirani'ego to jest pierwszy film, gdzie Aamir gra wraz z Kareena Kapoor, na co zresztą aktorka bardzo się cieszyła, gdyż Aamir jest jej ulubionym aktorem. 

Przed rozpoczęciem pracy Aamir, Hirani i producent Vidhu Vinod Chopra podpisali umowę trzymania się scenariusza bez robienia żadnych odstępstw.  Ale wygląda na to, że Chopra zapomniał w umowie o aspekcie marketingowym. Z Aamirem, który zgodził się z prawem nie wtrącania do kręcenia zdjęć, ta część poszła gładko. Ale teraz jak się okazuje aktor chce wiedzieć jak producent zamierza promować film, chce znać całą strategię marketingową.
Jak mówią - nie jest łatwo wykorzenić stare nawyki :p

__________________________________________________
źródło: www.movietalkies by milkaja

Kupię puszkę narzędziową do [DKW NZ] BetonovĂŠ JĂ­mky Kladno ścianki teleskopowe