milkaja - 2009-03-14 17:16:58

URODZINY AAMIRA!!!http://static.screenindia.com/m-images/2008-12-25/M_Id_53520_aamir_khan.jpg

Aktor Aamir Khan kończy dziś 44 lata. I jeszcze nigdy nie miał się tak dobrze jak teraz.

Właśnie dostarczył jeden z największych hitów ubiegłego roku - Ghajini. A jego pierwsze reżyserskie przedsięwzięcie, Taare Zameen Par, które zdarzyło się więcej niż rok temu, było wręcz wychwalane przez krytykę.

Aamir jest obecnie na tym etapie jego kariery i życia, gdy wszystko nad czym pracuje, przynosi mu korzyści. Jego Midasowe dotknięcie (przyp. tłum. - Midas - za jego dotykiem wszystko zmieniało się w złoto) dokonało cudów w odniesieniu do debiutanckiego filmu bratanka aktora - Imrana Khana - Jaane Tu … Ya Jaane Na, którego to Aamir był producentem.

A teraz jego złoty dotyk obejmuje jego kolejne produkcje, do których zaliczają się filmy Anusha Rizvi i Delhi Belly. Obecnie trwa produkcja filmu w reżyserii Rajkumar Hirani's pod tytułem 3 Idiots. Aamir pokaże się także w debiutanckim filmie swojej żony Kiran Rao - Dhobhi Ghaat.

Producent, reżyser, aktor, człowiek, który nauczył się przyjmować tak wiele różnych wcieleń, a przede wszystkim potrafi zaprezentować się w sposób godny podziwu w każdym z nich. Jego zamiłowanie do doskonałości zaowocowało wieloma pamiętnymi rolami w takich filmach jak chociażby: Fanaa, Lagaan, Rang De Basanti czy Ghajini.

Może mieć 44 lata, ale najprawdopodobniej wygląda na znacznie młodszego, ponieważ dba o siebie. Oczywiście spora też w tym zasługa fantastycznych genów :p Ale to nie jest żart, że w wieku 44 lat wygląda nadal chłopięco, w przeciwieństwie do chociażby Shah Rukh Khan czy Salman Khan (i tu pewnie odezwą się głosy przeciwne, ale takie jest zdanie autora tekstu :P).

Zawsze myślący aktor, Aamir ufa swojemu instynktowi i robi to co uważa za stosowne, bez przejmowania się tym co mówią i myślą inni. W wieku 44 lat, wygląda na to, że życie dopiero się rozpoczyna, dla tego jak kameleon aktora. 

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Ode mnie sto lat dla Aamira i przede wszystkim życzę mu wspaniałego roku, oby był jeszcze lepszy zawodowo jak również i prywatnie od poprzedniego! Aamir wszystkiego najlepszego, zachwycaj swoimi rolami, swoim kunsztem reżyserskim, producenckim, tak jak to robiłeś dotychczas albo i jeszcze lepiej! Wszystkiego Najlepszego! happybday


_________________________________________________
źródło: movietalkies by milkaja

bollywood.pun.pl