olga89 - 2009-04-02 14:47:22

http://img190.imageshack.us/img190/9848/02akshay.jpg

Być może aktor Akshay Kumar wykonywał wiele niegrzecznych i haniebnych czynów w filmach, jednak na żywo powinien zachować nieco przyzwoitości. Podczas Lakme Fashion Week (zdjęcia z uroczystości) Akshay zadziwił świat w trakcie gdy przechadzał się po wybiegu prezentując kreacje projektanta Taruna Tahiliani. Stało się to gdy aktor zatrzymał się przed swoją siedzącą w pierwszym rzędzie żoną Twinkle Khanna i poprosił ją o rozpięcie jego zamka. Cała przygoda była dość wstydliwa i nie planowana - także Twinkle nie była przygotowana na coś takiego. Obsceniczne akty Kumara nie spodobały się pewnemu mężczyźnie o imieniu Anil Nair, który złożył na aktora skargę.

"Przeprowadzamy dochodzenie w sprawie obscenicznego zachowania jakiego dopuścił się Akshay Kumar podczas Lakme Fashion Week po tym jak otrzymaliśmy skargę od osoby o imieniu Anil Nair." - powiedział policjant. "Jeśli uznamy, że winę Akshay'a, wytoczymy sprawę jemu i organizatorom."

Sam aktor mówi tak o tym wydarzeniu:
"To była świetna zabawa i bardzo mi się podobało. To wspaniałe być rozpinanym przez własną żonę" i dodaje: "Nie ma w tym nic złego. Każdy się rozpina lub jest rozpinany przez kogoś. Wielkie mi coś. Myślę, że to mały czyn. Musisz tylko wejść tutaj na rampę i iść - każdy może to zrobić.


____________________________________________________________________
źródło: BollywoodMantra by olga 89

bollywood.pun.pl