milkaja - 2009-04-27 21:34:01

¦piewaj±cy Salmanhttp://image1.indiaglitz.com/hindi/news/Salman270409_1.jpg

Salman Khan po raz kolejny dowiódł dlaczego jest ulubieńcem Bollywood. Aktor ostatnio przyznał, iż twórcy jego ostatniego filmu pod tytułem Wanted użyli ¶cieżki muzycznej wyprodukowanej i nagranej przez niego. Ponadto donosi się, iż znakomity kierowniczy muzyczny duet Sajid-Wajid jest pod takim wrażeniem głosu Salmana, że nie może przestać się nim zachwycać. Sajid wyjawił, że Salman zachowuje się jak wytrawny profesjonalista a piosenka jest wynikiem nakłaniania Salmana do ¶piewania.

Muzyczny dyrektor przyznaje również, że postawny aktor własnymi siłami wy¶piewał 101 dĽwięków wykorzystanych w piosence a piosenka została nagrana przy 140 bitach na minutę (bpm).

Ostatnim razem Salman wykorzystywał swoje muzyczne talenty przy filmie Hello Brother, gdzie muzykę komponowali Sajid-Wajid.

Wanted jest produkowany przez Boney Kapoor a reżyserowany przez choreografa, który tym razem występuje w roli reżysera - Prabhu Deva. W głównej roli żeńskiej obok Salmana występuje Ayesha Takia a sam film jest remakiem Tollywoodzkiego filmu z 2006r. z Maheshem Babu w roli głównej - Pokiri._______________________________________
Ľródło: indiaglitz by milkaja

Ogłoszenia na OLX pl Transport