Amiya - 2009-04-29 21:16:32

http://img412.imageshack.us/img412/8782/565d1137.png
Od momentu sukcesu filmu Slumdog. Milioner z ulicy o Freidzie Pinto i jej życiu osobistym zrobiło się głośno. Jeszcze kilka miesięcy temu aktorka była dopiero dobrze zapowiadająca się gwiazdką. Nikt nie przypuszczał, że jej kariera rozwinie się w tak zawrotnym tempie. Dla milionowych kontraktów i zabawy pośród sław Hollywood aktorka porzuciła swoje dawne życie. Kilka tygodni temu media w Indiach informowały, że Freida jest mężatką. Jednak zerwała kontakt ze swoim mężem, Rohanem Antao, kiedy tylko na horyzoncie pojawiła się możliwość kariery w Stanach.
Dopytywana o rodzinę, Pinto próbowała wszystkim wmówić, że była jedynie zaręczona. Jednak akt ślubu jasno stwierdza, że pobrali się w grudniu 2007 roku. Znajomi Rohana twierdzą, że małżeństwo było wyjątkowo udane, a Freida wydawała się niezwykle szczęśliwa. Rzuciła jednak Antao, kiedy tylko Slumdog zaczął odnosić pierwsze sukcesy.
Obecnie Freida romansuje ze swoim dużo młodszym kolegą z planu, Devem Patelem. Jego kariera również rozkwita. Widać jest lepszą partią, niż mniej medialny mąż.


_________________________________________________
Źródło

=======================================================================

Czy Freida Pinto ma męża? (edytowane 30.04.2009 przez olga89)

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że Freida Pinto ma męża. Gwiazda Slumdog'a ma sekretnego męża o imieniu Rohan Antao. Krązy plotka, że Pinto odeszła od męża po sukcesie filmu. Para pobrała się na Goa w grudniu 2007 i Pinto utrzymywała ten fakt w sekrecie gdyż w przemysle filmowym są bardzo małe możliwości dla mężatek.

Jeden z przyjaciół Freidy powiedział:
"Freida i Rohan zakochali się w sobie w college'u i byli ze sobą bardzo blisko. Razem było im swietnie. Małżeństwo było spontaniczną decyzją.Wygląda na to, że sława "strzeliła" Pinto do głowy. Film Slumdog Millionaire zrobił z Dev'a Patel'a i Freidy Pinto światowe gwiazdy więc teraz jest bardzo trudne dla Freidy żeby utrzymać związek, który może zniszczyć jej karierę w przemyśle filmowym. Rohan jest całkowicie zszokowany, czuje się porzucony i ma złamane serce. Pomógł dziewczynie dotrzeć tam gdzie sie teraz znajduje i patrzcie co ona mu zrobiła. Pomagał jej gdy jeszcze nie była sławna i bogata. Teraz ona o nim zapomniała. To ktoś kto pomaga ci gdy tego potrzebujesz, a ty zapominasz o nim gdy osiągasz sukces. To nie jest sprawiedliwe."


http://abhisays.com/wp-content/uploads/2009/02/frieda-rohan-lovers-tn.jpg
http://abhisays.com/wp-content/uploads/2009/02/123509927756-frieda-rohan-in-party-tn.jpg__________________________________________________________________
na podstawie AbhiSays.com by olga89

Szamba betonowe Żagań Jurata wakacje