olga89 - 2009-05-04 14:00:29

http://img228.imageshack.us/img228/4792/saifkareena.jpgDotąd Kareena Kapoor milczała na temat rozpadu jej związku z Shahid'em Kapoor. Teraz aktorka ma dość i postanowiła przerwać milczenie.

Pomimo, że para zerwała dwa lata temu, ilekroć toczy się rozmowa na temat Shahid'a, wspomnieni zostają Kareena i jej narzeczony
Saif Ali Khan.

Przyjaciel Kareeny powiedział:
"Kareena w ciszy obserwowała przebieg wydarzeń. Ostatnio, za każdym razem gdy pojawia się imię Shahid'a, ona także zostaje wymieniona i to nie w pozytywny sposób. Sportretowanie jej jako uwodzicielki, która rzuciła Shahid'a dla Saif'a jest niesprawiedliwe. Tylko Kareena i Shahid wiedzą co tak naprawdę się między nimi wydarzyło. W dniu, w którym Kareena otworzy usta, wizerunek Shahid'a jako niewinnej ofiary zawali się, jednak Kareena nie jest tą, która "pierze swoje brudy publicznie". Ona życzy Shahid'owi dobrze i nie pragnie niczego poza tym aby oboje ruszyli ze swoim życiem do przodu. Kareena Ruszyła do przodu, jednak nie mozna tego powiedzieć o Shahidzie.”


Często dochodzi także do ciągłego porównywania Shahid'a i Saif'a z powodu faktu, że Shahid wykonał świetną robotę przy filmie Kaminey, w którym pierwotnie zagrać miał Saif.

Reagując na całą historię Saif powiedział:
"Normalnie nie mówiłbym o żadnym spisku, ale tego już za wiele. Gdy Kareena jesteśmy wciągani w rozmowy o filmie Kaminey, jestem zmuszany do mówienia, że tę rolę zaproponowano pierwotnie mnie. Jednak czy musimy posługiwac się tą głupiutką grą? Wszyscy jesteśmy dorośli i powinniśmy zachowywać się jak nalezy."

Kareena jednak wysunęła śmiałe i szorstkie oświadczenie po tym jak kanał informacyjny niedawno wyświetlił godzinny program o tym, jak Kareena niszczy życie miłosne Shahid'a.

Aktorka powiedziała:
"Czemu jestem mieszana do tego wszystkiego? Nie lubię gdy moje imię łączy się z czyimś życiem. Ruszyłam na przód i chciała bym aby Shahid zrobił to samo. Poza tym nie mam zamiaru mówić nic wiecej. Nic nie może rozdzielić mnie i Saif'a, a już na pewno nie te głupie próby zawrócenia mnie w stronę przeszłości, którą zostawiłam za sobą. Proszę, zostawcie nas w spokoju!"

Ciekawe czy Shahid Kapoor wypowie się na temat całego zajścia.


_______________________________________________________________________
źródło: BollywoodCelebden by olga89

polubiłem to caprio idź na mój blog