milkaja - 2009-05-18 20:18:07

http://www.thebollywoodstory.com/wp-content/uploads/2013/02/Madhuri-and-Ranbir-Yeh-Jawaani-Hai-Dewaani1.jpg
Madhuri i Ranbir w filmie u Prakash Jha


Ostatnie doniesienia mówią o tym, iż Madhuri Dixit będzie można zobaczyć u boku Ranbir'a Kapoor w najnowszym filmie reżysera Prakash Jha. Film jak na razie nie posiada nawet tytułu.

Madhuri lata temu występowała u boku ojca Ranbira - Rishi Kapoor w 'Yaarana' i 'Prem Granth,' wiec musi się czuć komfortowo z rodziną Kapoor.

Stary Bollywoodzki trent paruje w filmach starszych aktorów z młodszymi aktorkami. Tak było w przypadku Rishi'ego Kapoor w 'Deewani,' Big B w 'Suryanvansh,' czy obecnie SRK w 'Om Shanti Om' i 'Rab Ne Bana Di Jodi.' Ci starsi mężczyźni dzielili ekranową chemę z dużo młodszymi od siebie paniami. Czy starsza aktorka będzie w stanie stworzyć taką magię z dużo młodszym od siebie aktorem? Tylko czas może to pokazać.

Ale od czasu, gdy Shahid Kapur i Vidya Balan oraz Ranbir Kapoor i Bipasha Basu wystąpili z sukcesem na ekranie, pytamy - dlaczego nie?

Madhuri występowała już wcześniej w filmie u Prakasha Jia. Zdobyła wtedy uznanie za rolę w jego filmie pod tytułem 'Mrityudand' z 1997r. Natomiast Ranbir obecnie kreci film z Jia, pod tytułem 'Rajneeti', gdzie gra u boku Katriny Kaif.

Co ciekawe zapytany kiedyś Ranbir o to z kim najchętniej wybrałby się na randkę jak tylko miałby na to szansę, obecny chłopak Deepki Padukone odpowiedział: “Madhuri!” “Madhuri Dixit była moim pierwszym zadurzeniem” . Czyżby marzenia miały się spełnić?

Na wieść, że u jego boku miałaby wystąpić Madhuri Ranbir powiedział, iż jest tym faktem podekscytowany oraz, że nie może się doczekać wspólnego występu.

Film ma być dojrzałą nowelą o miłości, której akcja umieszczona zostanie w wiejskich Indiach. Ranbir ma zagrać młodego mężczyznę zadurzonego w starszej kobiecie. 

Gdy tylko scenariusz był gotowy, Jha wysłał go do USA, gdzie obecnie przebywa Madhuri. Aktorka wykazała wielkie zainteresowanie filmem. Powiedziała, że jest ciekawa niezwykłego dobrania jej do pary Ranbir'a.[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]Nie wiem jak Wy ale, ja bardzo bym chciała, żeby taki film z taką obsadą powstał. Na pewno byłoby to coś innego. Poza tym trudno porównywać występ Shahida z Vidyą czy Ranbira z Bipashą, bo w końcu aktorki nie były od nich aż tak dużo starsze. A tu będzie prawdziwe love story dojrzałej kobiety z młodym mężczyzną. Jestem bardzo ciekawa tego filmu i będę niecierpliwie wyczekiwać nowych wieści o jego produkcji. Byleby tylko doszedł do skutku z taką obsadą :D

białe certyfikaty firma ochrony zielona góra http://www.magazyndomowy.pl http://www.tullet.pl