ShantiPriya - 2009-07-29 17:21:16

http://img29.imageshack.us/img29/7450/shahidkapooranushkashar.jpgWiększość ludzi potrzebuje czasu by pogodzić się z nieudanym zwiazkiem ale nie Shahid, on nie ma zamiaru marnować łez na swoje ex takie jak Priyanka Chopra, jeśli oczywiście urok Anushki Sharmy nie jest najlepszym lekarstwem.

Shahid wydaje się nie marnować czasu nad rozczulaniem się nad rozpadem związku. Przecież ma duże powodzenie u kobiet. Ze swoim sprytem nigdy nie przyznaje się do związków, jak powiedział w jednym z wywiadów dla Mumbai Mirror, że jego związek z dziewczyną nabierze formalności jeżeli będzie wierzył, że to ta jedyna.

Więc co to oznacza dla Priyanki? Lub co to oznacza dla Anushki Sharmy jednej z długiego łańcuszka dziewczyn? Jeśli wierzyć relacjom nowego reżysera YRF Parmeeta Sethi, w nowym filmie Shahid i Anushka wystąpią razem.

Źródła z planu filmowego mówią:

"Film ruszył 10 dni temu, Shahid wydaje się doskonale dogadywać z odtwórczynią głównej roli Anushka Sharmą. Shahid śle jej też dużo sms, nikt nie może uwierzyć, że Shahid jest facetem, który właśnie zakończył jeden związek".

_____________________________________
TimesOfIndia by ShantiPriya:)

Tanie szambo betonowe zakroczym.szamba-betonowe360.pl pełen artykuł storna główna Łazy przedszkole Piła wodomierze wrocław zaproszenia-na-slub-recznie-robione.eu