ShantiPriya - 2009-08-03 19:19:19

http://tbn3.google.com/images?q=tbn:pFVfhX8ixURAtM:http://movies.indiatimes.com/photo.cms%3Fmsid%3D2601481

19 czerwca Emraan Hashmi odmówił występu w filmie
Neelimy, która jest matką Shahida Kapoora. Jednak to nie zniechęciło to Priyanki Chopry. Neelima dużo się nad tym zastanawia.

Neelima zapytała byłą dziewczynę swojego syna (co wcale nie jest jeszcze potwierdzone czy była jego dziewczyna) czy nie zechciała by być częścią jej filmu.
Shahid jest o tym poinformowany i nie ma co do tego żadnych zastrzeżeń. Neelima i Priyanka spotkały się w mieszkaniu Priyanki, które jest w tym samym budynku co Shahida.
Neelima powiedziała:

"tak spotkałam się z Priyanka u niej w domu. Jest jedyna dziewczyna w przemyśle, do której poszłam. Jest pierwsza w kolejności co do roli".


Neelima powiedziała, że zwróciła się z ofertą do Priyanki jeszcze zanim ona związała się z jej synem (czyżby to była prawda). Wyjaśniając rolę bohaterki Neelima powiedziała:

"bohaterka pojawia się tylko w drugiej połowie filmu. Tak naprawdę to kluczowa rola. Omówiłam z Priyanka dwa scenariusze. Oba jej się podobały".

Kiedy została zapytana czy Priyanka będzie wciąż zainteresowana rolą po tym jak rozstała się z jej synem powiedziała:

"Bardzo dobrze dogaduje się z Priyanką. To profesjonalistka. Oczywiście wszystko będzie zależeć od tego kto zagra męska rolę. Priyanka jest na pewnej pozycji. Jeśli znajdę cholernie dobrego aktora, który jednak nie będzie supergwiazdą, nie wymagam by dołączyła do obsady. Ale przecież może ja wybrać bo lubi charakter który jej zaoferowałam do grania".

http://tbn1.google.com/images?q=tbn:9fXdd-ovjP5PUM:http://i337.photobucket.com/albums/n400/b2gallery/b2/priyankajan14_full.jpgNeelima dodała

"Shahid zdaje sobie sprawę, że chce by Priyanka zagrała w moim filmie. Dlaczego miałby o tym nie wiedzieć. Tak naprawdę konsultuje się z nim na każdym kroku. To byłby mój pierwszy film i myślę, że jest właściwą osoba by mi doradzić".

Neelima powiedziała, że nie będzie rozmawiać o stosunkach Shahida z Priyanką. Początkowo porostu powiedziała "jako matka Shahida wiem co jest prawdą". Jednak gdy drążyliśmy dalej dodała "jesteśmy postępową rodziną, jeśli ktoś ma przyjazne stosunki z dziewczyna to nie musi od razu oznaczać, że jest z nią jakoś szczególnie czy emocjonalnie związany"

Zarówno Shahid jak Priyanka byli zbyt zajęci by to skomentować jednak rzecznik Shahida powiedział:

"On nie ma zamiaru na to reagować bo to nie jest jego film".

Oczywiście o tym czy Priyanka będzie pracowała z matka swojego byłego chłopaka przesądzi to czy człowiek omawiany w pytaniach tez w nim wystąpi.timesofindia.com

prawo jazdy garwolin auto skup lubuskie a team management choroby