Svasti - 2009-11-17 14:00:57

http://img683.imageshack.us/img683/1010/shahid1711091.jpg
Nowy film Shahid'a Chance Pe Dance

Następnym filmem Shahid Kapoor będzie film Chance Pe Dance, który jest bardzo taneczny.

"Chance Pe Dance" jest reżyserowany przez Ken Ghosh and wyprodukowany przez Ronnie Screwvala  pod banerem UTV Motion Pictures. Film opowiada historię aktora, który sprawia, że wzrasta dzięki reality show. Genelia D'Souza dzieli ekran z Shahid jako choreograf tańca.

Według kilku źródeł,  "Chance Pe Dance" w rzeczywistości przedstawia podróż Shahid'a jako aktora i powodzenie, które zyskał w realnym życiu.

"Film jest o tym, jak główny bohater, grany przez Shahid'a, wchodzi w reality show, po tym jak był przedtem odrzucany wiele razy. W prawdziwym życiu również. Shahid przeszedł liczne przesłuchania, zanim dostał rolę w Ishq Vishk.  Ponadto, gdy był aspirującym aktorem, Shahid podróżował w swoim używanym samochodzie, który jest podobny do tego, który jego postać posiada w tym filmie. Jego postać w czasie walki i przed tym zanim została wybrana w reality show w rzeczywistości mieszka w swoim samochodzie, jako że nie jest finansowo dobrze ustawiona, jednak to nie wygląda całkiem tak jak Shahid żył."


Jednak Shahid utrzymuje, że chociaż istnieje wiele scen w filmie, które są podobne do jego życia, nie były one celowo zrobione, a po prostu okazały się takimi.


indiaglitz.com
by: Svasti

Chłopaki z sąsiedztwa / Boyz n the Hood (1991) Tanie noclegi Zamość, hotele Zamość wpis ścianki targowe