Supriya - 2009-12-03 17:13:20

http://img692.imageshack.us/img692/516/3idiots4973091115104744.jpg
Aamir, Sharman i Madhavan pijani na planie '3 Idiots'

Powszechnie wiadomo, że Aamir Khan jest perfekcjonistą w każdym calu. Ekipa '3 Idiots' mogła się o tym przekonać podczas kręcenia filmu. W jednej ze scen postaci grane przez Aamira, Sharmana i Madhavana się upijają. Ujęcia kręcone były w nocy, a Aamir zaproponował, by cała trójka rzeczywiście się upiła, dzięki czemu scena wyglądałaby bardziej autentycznie. Biedni Sharman i Maddy (:D) nie mogli nie posłuchać starszego kolegi po fachu.

Aktorzy zaczęli pić i po paru minutach byli już gotowi. Reżyser Rajkumar Hirani był bardzo zadowolony z wyników takiej pracy aktorów i chciał nakręcić kilka wersji sceny, żeby wybrać potem najlepszą. Po kilku powtórkach, techniczni zorientowali się, że w środku nocy skończyła im się taśma filmowa. Hirani bardzo się tym zmartwił, bo nie chciał przedłużać pracy nad ujęciem na następną noc ani znów upijać swoich aktorów.

Ekipa wyruszyła na poszukiwania taśm sprawdzając, czy w pobliżu nie trwa praca nad innym filmem, tak by można było pożyczyć parę rolek taśmy filmowej. Na szczęście dla nich, kręcono akurat regionalny film, którego dyrektor był szczęśliwy, że może pomóc Rajkumarowi Hirani. Filmowcom udało się zdobyć taśmę i dokończyć pracę. Po tym incydencie mogli powiedzieć "Aal Izz Well that ends well" (Wszystko dobre, co się dobrze kończy ;)).

A tu filmik z kręcenia sceny :)

Źródło: bollywoodhungama.com
Tłumaczenie: Supriya

https://tarnogrod.zbiorniki-betonowe360.pl BetónovĂŠ Ĺžumpy Ĺ aĹĄtĂ­n-StrĂĄĹže laserowy paintball koszulki z nadrukiem giżycko