Svasti - 2010-07-31 12:13:46

http://img205.imageshack.us/img205/8682/44561581.jpg

Ajay Devgan zagra terrorystę w remarku filmu "Speed"

Ajay Devgn zagra terrorystę w jeszcze niezatytułowanym filmie Priyadarshan'a inspirowanym  thrillerem "Speed" z 1994 roku w reżyserii Jan'a de Bont. Film będzie kręcony na trasie metra z Londynu do Glasgow. Hollywoodzki thriller z 1994 r. opowiadał o bombie w autobusie, która wybuchłaby, gdyby autobus stracił prędkość.

"Ale ten film nie będzie nosić tytułu "Bullet Train", ani nie będzie inspirowany tym filmem. Nie wiem, skąd wzięły się takie informacje! Ten film jest inspirowany filmem "Speed". Różnica polega na tym, że mamy przeniesioną lokalizację ataku terrorystycznym z autobusu do pociągu" mówi Priyan przygotowując się do rozpoczęcia kręcenia tego niezatytułowanego thrillera od początku września.

"Mamy pozwolenie na kręcenie ujęć na stacji w Londynie i w pociągu. Zajęło to trochę wysiłku, ale dokonaliśmy tego. Nie sądzę, aby był sens kręcić film bez faktycznego miejsca i pociągu" dodał.

Najbardziej nietypową częścią filmu był kasting. Podczas, gdy Manoj Bajpai został wybrany do odgrywania pozytywnej roli jako inżynier starający się kontrolować prędkość pociągu tak, żeby bomba nie wybuchła, Ajay Devgn gra terrorystę.

Ajay grał negatywną rolę ostatni raz w filmie "Khakee" w reżyserii Raj Kumar Santoshi. 

"Właśnie zatrudniłem Kanganę Ranaut obok Ajay'a. Nigdy wcześniej nie pracowałem z Kanganą. Tusshar Kapoor i Sameera Reddy również zostali zatrudnieni jako terroryści. Suniel Shetty również jest zatrudniony w bardzo wyjątkowej roli." powiedział Priyan.

Wydaje się, że Devgan polecił Kanganę.

"Nigdy nie reżyserowałem wcześniej thrillera. Co do filmu "Khatta Meetha" właśnie już jest nakręcony. Po 81 filmach, jak mogę denerwować się kolejną premierą?"
pyta Priyan.

masala.com
by: Svasti

http://www.reklamowy.biz http://www.ranking.net.pl http://www.pokerinside.com http://www.furel.elblag.pl http://www.forum.konferencje.com