Svasti - 2010-09-23 22:59:17

Abhishek czy John Abraham do filmu "Milte Hain"?Abhishek Bachchan i John Abraham, których widzieli¶my razem w filmie "Dostana", s± brani pod uwagę do roli w filmie reżyserki Meghna Gulzar pt. "Milte Hain". Podczas, gdy pani reżyser chętnie widziałaby Abhishek'a, producent Sanjay Gupta - Johna Abraham'a.

¬ródło mówi, że Abhishek'owi została zaproponowana oferta, której trudno jest się oprzeć. W projekcie bierze również udział Vidya Balan.

"Mama Abhishek'a Jayaji i ojciec Meghny - Gulzar Saab s± długo znajomymi. Jayaji nazywa Gulzar'a Saab jej "Bhai". Abhishek traktuje Meghna jak siostrę. Nie ma mowy, że może powiedzieć jej "nie". Oprócz tego jest Vidya, która wielokrotnie wyrażała chęć współpracy z Abhishek'iem po tym jak oboje zagrali w filmie "Paa". Jest mało prawdopodobne, że Abhishek może powiedzieć "nie" takim dwóm przekonuj±cym damom."
powiedziało Ľródło.

Producent filmu - Sanjay Gupta potwierdza, że w filmie chciałby zobaczyć w tej roli John'a Abraham'a:

"Tak. Spotkałem się z John'em co do tej roli. Poza tym nic już nie ujawnię. Abhishek również jest mi bliski. Pozostawię decyzję, o tym kogo zatrudnić Meghna." 


____________________________
masala.com
by: Svasti

http://img175.imageshack.us/img175/4451/popupdhoomwebchat.jpg

elblag.szamba-betonowe.com https://allie.pl http://www.tukielce.info http://www.freestyle.pl http://www.forum.konferencje.com