Svasti - 2010-10-12 12:40:27

Salman wyjaśnił powód noszenia ciemnych okularówSalman Khan przez większość czasu nosił okulary, ale nie jest to jego nowa odsłona stylu, ani nie miał operacji plastycznej (plotka o tym: tutaj) Nosił okulary z uwagi na to, że zranił się w oko.

Podczas trzech ostatnich wydarzeń w Bombaju; w odcinku  "Bigg Boss 4", podczas promocji zegarków "Being Human" i podczas pokazu mody "Being Human" w HDIL-Indie Couture Week - Salman nosił ciemne okulary.

"Chciałem wyjść na wybieg bez okularów, ale wszyscy, którzy widzieli moje oko byli nim przestraszeni. Pomyślałem więc, że najlepiej będzie, gdy będę mieć na sobie "chashmas" - Salman napisał na swojej stronie Twitter.

Wyjaśnił powód posiniaczonego oka.

"To było tylko małe zarysowanie w pobliżu oka, ale z powodu tych wszystkich zobowiązań z "Bigg Boss", promocji zegarków "Being Human"... pokazu mody "Being Human", w których tych wszystkich wydarzeniach musiałem uczestniczyć oraz z powodu wysiłku - krew rozprzestrzeniła się wokół całego oka."

"Pewnie, że boli i widzenie jest nieco rozmyte, ale wszystko będzie dobrze za kilka dni"
dodał.

Salman chodził niedawno po wybiegu z Priety Zinta, Katriną Kaif, Rani Mukerji, Bipashą Basu, Karismą Kapoor, Sushmitą Sen, Priyanką Chopra, Kareeną Kapoor.

Mówi, że lubił straszyć je wszystkie swoim posiniaczonym okiem.

"Miałem dużo zabawy strasząc za kulisami wszystkie moje piękne panie".

Zdjęcia z pokazu "Being Human" (HDIL Week 2010) tutaj


http://img828.imageshack.us/img828/8876/saleyscwtq1full.jpgmasala.com
by: Svasti

https://lom.ebetonovejimky.cz Zakupu szamb betonowych SYSTEM PLUS mają BetonovĂŠ JĂ­mky Kladno sprawdź mój blog tłumaczenia sds