Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2011-06-07 17:44:21

 asha

Zakręcony

Skąd: Słupsk
Zarejestrowany: 2010-01-19
Posty: 1274
Punkty: +30
Opis: Krainabollywood.dbv.pl
Aktorka: Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Shah Rukh Khan i Rani Mukherje

Srk wyda niebawem autobiografię

Srk wyda niebawem autobiografię
http://www.bollywoodworld.com/wp-content/uploads/2011/06/shahrukh-khan-new-photo-187x300.jpg



Król Bollywood Shahrukh Khan, który pisze swą autobiografię od wielu lat,ujawnił,że jego książka jest na prawie na ukończeniu i będzie ona miała swą premierę bardzo szybko.

Książka ma tytuł "Twenty Years In A Decade" (20 lat z dekady) skupi się na życiu 45-letniego aktora w latach 1991-2001.

"Piszę książkę,która ma tytuł "Twenty Years In A Decade". Czuję,że 10 lat to za mało,żyłem 20 lat w latach 1991-2001. Książka jest prawie kompletna. Potrzebuję kilka dni na jej uzupełnienie. Poproszę mojego znajomego pisarza,by ją edytować, a ja zrobię premierę."-aktor powiedział to dziennikarzom podczas premiery debiutu Kanika Dhillon “Bombay Duck Is A Fish”.

"To książka o radości,nadziei i jest śmieszna jak ja. Napisałem o swym zyciu dość zabawnie. W książce znajdziecie też osobiste rzeczy.wspomnienia. Jest też rozdział o dziennikarstwie."-powiedział Srk.

Mimo,że aktor ma wiele aspektów do swych rozdziałów to jego ulubionym rozdziałem jest rozdział, w którym wspomina swych rodziców,gdy zmarli a on był jeszcze młody.

"Jeden z moich ulubionych rozdziałów w książce jest o mojej matce i ojcu. Rozdział składa się z 6 stron. Kto pisze swą książkę pierwszy raz, to zawsze wspomina swych rodziców."-oznajmił aktor.

Skoro aktor spróbował swych sił w napisaniu własnej książki, zapytaliśmy czy by napisał scenariusz filmowy,lecz aktor odmówił.

"W scenariuszu jest dużo eksperymentów. W każdym filmie ja gram, moje wejścia są zawsze w scenariuszu,ale pełny scenariusz napisać sam. Wiem,że jest to trudne jak matematyka lub nauka. Każdy może napisać opowiadanie,ale jest trudno zmienić to w scenariusz."-oznajmił Srk.

"Nie wiem jak jest w rzeczywistości. Jeśli dostanę szansę,to bym się zapisał na kurs jedno-dwumiesięczny pisania scenariuszy filmowych. Czytałem wiele książek o tej tematyce,ale myślę,że trzeba najpierw się nauczyć pisać,faktycznie pisać scenariusze."-dodał aktor.

_________________________________
Tłumaczyła-msimonowicz1
bollywoodworld.com
Kraina Bollywood


https://2.bp.blogspot.com/-Chayfde1yqk/V5YosYxedlI/AAAAAAAAKzg/wXi_HjnSwJI8EP4kpZZaL6Wgr7KM2nfqACLcB/s1600/a%2526a.png

Offline

 

#2 2011-06-09 17:25:14

 irkaaa:)

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 3124
Punkty: +17

Re: Srk wyda niebawem autobiografię

żeby jak najszybciej trafiła do Polski


"I am the yearning that resides in a woman´s heart... that´s who I am"
Shah Rukh Khan

Offline

 

#3 2012-07-06 20:08:50

 KareenaKapoor30

Zakręcony

Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 1054
Opis: Phir bhi dil hai Hindustani
Aktorka: Deepika Padukone ,Preity Zinta
Aktor: Shah Rukh Khan
Duet: Rani i SRK, Preity i SRK

Re: Srk wyda niebawem autobiografię

już na nią czekam

Offline

 

#4 2012-07-06 20:57:27

 Mandira

Zakręcony

11385313
Skąd: Imielin (niedaleko Katowic)
Zarejestrowany: 2012-06-04
Posty: 1017
Punkty: +1
Aktorka: Kareena, Anushka, Ash
Aktor: Abhi, Hrithik, SRK
Duet: Ash&Abhi/Hrithik, Anu&Ranveer

Re: Srk wyda niebawem autobiografię

Czekam z niecierpliwością


http://static.tumblr.com/boibgmp/cwwmbubbs/sidebar-anushka.gif

Offline

 
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder Blue Bay