Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Specjalny reportaż: trailer filmu „Heroine” ujrzał światło dzienne!

#1 2012-07-26 13:05:44

 marigold90

Zaczyna się rozkręcać

Zarejestrowany: 2012-02-05
Posty: 1071
Aktorka: Aishwarya|Rani
Aktor: SRK
Duet: Rani&SRK|Aish&Ajay

Specjalny reportaż: trailer filmu „Heroine” ujrzał światło dzienne!

Specjalny reportaż: trailer filmu „Heroine” ujrzał światło dzienne!

Pierwszy trailer mocno oczekiwanego filmu “Heroine” został wczoraj przedstawiony na oficjalnym pokazie w mumbajskim kinie. Równocześnie zwiastun pojawił się na łamach serwisu YouTube. Trailer został zaprezentowany przez Siddhartha Roya Kapura z UTV, reżysera filmu Madhura Bhandarkara, aktora Arjuna Kampala i oczywiście główną gwiazdę wieczoru, Kareene Kapoor.

Przed wyjściem na scenę aktorzy i reżyser byli niezwykle podekscytowani i zarazem szczęśliwi, że pierwszy trailer ich wspólnego dzieła jest już gotowy na to, by ukazać go całemu światu. Aktor Arjun Rampal powiedział na kulisami: „Trailer świetnie oddaje nastrój filmu i różne zdarzenia, jakich główna bohaterka doświadczyła w swoim życiu”. Kareena Kapoor dodała: „Praca nad filmem była ekscytującą podróżą dla każdego z nas. Mam nadzieję, że film się spodoba”.

Trailer został zaprezentowany dwa razy pod rząd i otrzymał głośne oklaski. Publiczność na widowni wydawała się być naprawdę zadowolona z trailera, który przedstawił „Heroine” jako film pełen agresji, przepychu i skandali.

Madhur Bhandarkar tworzy filmy od 11 lat. Jako reżyser znany jest z tego, iż w każdym z filmów zajmuje się badaniem różnych dziedzin życia. W swojej pracy inspiruje się prawdziwymi wydarzeniami, a następnie buduje wokół nich fikcyjną historię. „Próbuję badać różne dziedziny, jak świat korporacji, świat mody czy świat mediów. Jestem bardzo usatysfakcjonowany tym, iż moje filmy były pozytywnie przyjmowane przez krytyków, a ja otrzymywałem liczne nagrody za moją pracę”. Reżyser zapewniał, że jeśli komuś podobały się jego poprzednie filmy, to z pewnością nie będzie rozczarowany filmem „Heroine”. „Chcę podziękować każdemu, kto był ze mną podczas pracy nad tym filmem i wspierał mnie zarówno w tych lepszych, jak i w tych gorszych chwilach”.

http://img829.imageshack.us/img829/4688/12julheroinelaunch02.jpg

Film opowiada o narodzinach wspaniałej gwiazdy, jej sukcesach i radościach, ale także o upadku jej kariery aktorskiej i problemach w życiu osobistym. Po opublikowaniu trailera w Internecie, w komentarzach pojawiły się liczne głosy porównujące „Heroine” do obrazu „Dirty Picture”. (Jest to film wyreżyserowany przez Milana Luthria, który miał swoją premierę w 2011 roku. Główną rolę zagrała w nim Vidya Balan. Film dokumentuje sukcesy i porażki Silk Smithy, najbardziej pożądanej heroiny lat ’80. Za tę rolę Vidya otrzymała liczne nagrody: Filmfare – dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, a także nagrodę IIFA i Srebrny Lotos). Czy Kareena Kapoor zdoła powtórzyć ten sukces? Wiele na to wskazuje. Reżyser filmu „Heroine” nie zgodził się jednak na to porównanie. Jego zdaniem „Heroine” i „Dirty Picture” to dwa różne obrazy, gdyż jeden z ich mówi o powstaniu gwiazdy w latach ’80, a drugi opowiada o czasach współczesnych. „Widziałem „Dirty Picture”. W mojej opinii to bardzo dobry film. Jednak film z Kareeną Kapoor z pewnością nie jest jego kopią”. O to porównanie został też zapytany producent filmu, Siddharth Roy Kapur. Ten udzielił jednak dyplomatycznej odpowiedzi. „Myślę, że oba filmy mogą być uznane za najlepsze obrazy ostatnich lat. To dobry czas dla kina”.

Arjun Rampal, który w filmie również gra rolę gwiazdy, powiedział dziennikarzom: „To była długa podróż. Jestem bardzo szczęśliwy. My wszyscy od początku wierzyliśmy w ten film. Jestem dumny z ostatecznego kształtu filmu „Heroine” i sposobu, w jaki Kareena odegrała rolę głównej bohaterki. Muszę przyznać, że wspaniale było być częścią zespołu pracującego nad filmem”.

Aktorka Kareena Kapoor wydawała się być zdezorientowana z powodu wszystkich zachwytów nad jej najnowszym filmem. Powiedziała, że jest bardzo szczęśliwa i że praca nad tym filmem była jej przeznaczona. Podziękowała za to reżyserowi. „Jako dziecko, zawsze marzyłam o tym, by dorosnąć i odegrać rolę heroiny. Nawet w szkole, często przyglądałam się sobie w lustrze i nie koncentrowałam się na nauce. Słuchałam w moim walkmanie piosenek Sridevi i Madhuri. Myślałam o tym, że pewnego dnia zostanę heroiną! (…) Ten film był moim przeznaczeniem!”.

„Heroine” jest ostrym i odważnym filmem. Pokazuje ciemną stronę bycia gwiazdą. Dziennikarze pytali pannę Kapoor, czy kiedykolwiek doświadczyła tych rzeczy, które zostały przedstawione w filmie. „Nic takiego nie miało miejsca. Naprawdę nie miałam żadnych osobistych doświadczeń, które przypominałyby akcję filmu” – odpowiedziała aktorka.

Premiera „Heroine” już 21 września! Czekamy z niecierpliwością.


http://img163.imageshack.us/img163/8235/12julheroinelaunch06.jpg

Żródło
By: marigold90

Ostatnio edytowany przez marigold90 (2012-07-26 13:55:41)


https://64.media.tumblr.com/5d28a83a0c4db9457056146fe04bd95a/tumblr_o4ni1kGMk31utg7eko3_500.gifv

Offline

  • Index
  •  » Newsy
  •  » Specjalny reportaż: trailer filmu „Heroine” ujrzał światło dzienne!
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotels-world.pl