Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

#1 2012-07-30 17:07:43

 ♥Shanti♥

Zakręcony

Zarejestrowany: 2011-12-13
Posty: 1133
Punkty: +35

Wielki powrót Aamir Khan'a z show Satyamev Jayate

http://cdn-wac.emirates247.com/polopoly_fs/1.449831.1332386326!/image/3206934145.jpg



Wielki Powrót




O "Satyamev Jayate' wszyscy mówią, nie tylko miłośnicy TV, ale też dziennikarze, politycy, pracownicy socjalni reklamodawcy.

Program "Satyamev Jayate" opisał problemy, które istnieją w Indiach: rasy w społeczeństwie indyjskim, zabijanie płodów żeńskich, nadużycia seksualne dzieci, błędy lekarskie i posagi.

Przez 13 kolejnych tygodni ludzie, czasami krytykowali odcinki programu, ale często też gratulowali.
Co tak naprawdę składa się na sukces show Aamira Khana?

"Uderzył mnie najbardziej sposób w jaki Aamir przedstawia skutki tych praktyk."- powiedziała mieszkanka Indii -Rachita Sood.

"Budżet i badania przeprowadzono bardzo drobiazgowo dla każdego odcinka"- dodała.

Aktor Bollywood, pan perfekcjonista, gospodarz i producent show, wnosił aurę tajemnicy wokół każdego odcinka. To intryguje jego publiczność, która chce wiedzieć co będzie dalej.

Show miało premierę na antenie 6 maja i nikt wtedy nie wiedział jaki format będzie miał program.

Aamir obiecał wnieść swoim programem zmiany w społeczeństwie i sposób w jaki ludzie oglądają telewizję w każdą niedzielę.

Odcinek show był emitowany w Indiach w niedzielę rano, a nie podczas zwykłego wieczoru, podczas którego wyświetlane są różne programy wielkich gwiazd.

Sam fakt, że Aamir był gospodarzem show zwróciło uwagę wielu ludzi. Marka, którą wokół siebie roztoczył nie mogła być zignorowana.

Aamir informował widzów w show o pewnych problemach, potem pokazał wpływ problemu na społeczeństwo i jednostki. Zostały przedstawione różne przypadki i statystyki. Aamir prosił widzów o sugestie oraz o to, aby zaangażowali się w zwalczanie tych problemów.

"Płakałam, gdy zobaczyłem odcinek o zabijaniu płodów żeńskich."

"Mój syn mówił, że to dramat, jako matka potrafię poczuć ból jaki ofiary musiały wtedy przechodzić. Nie obchodzi mnie czy łzy Aamira były szczere czy na pokaz"
- mówi Anita P Choudhury, matka dwóch chłopców.

Nawet Aamir nie został oszczędzony przez krytyków. Każdy odcinek spotkał się z uwagami na temat łez Aamira, jak kamery zbliżały się do ludzi. W serwisach społecznościowych było głośno. Dyskutowano i debatowano. Komentarze były negatywne lub pozytywne, każdy rozgłos jest dobry.

Tomojit Bhattacharjee napisał na swojej stronie na Facebooku:

"Drogi Aamirze Khanie, wielkie dzięki za show 'Satyamev Jayate'. Wiem, że są ludzie, którzy szukają potknięć w tym co robisz, ale nie martw się wykonujesz świetną pracę, wszyscy jesteśmy z Tobą."

Zahir Zakaria powtórzył pogląd Tomojita :

"Niektórzy ludzie podejmują się krytykowania robiąc z tego swoją profesję... ale kto o nich się martwi.... Ci, którzy to robią nadal będą to wykonywać... Ci, którzy nic nie robią będą siedzieć i wynajdywać błędy."

Airtel jest głównym sponsorem, a Aquaguard Axis Bank, Farby Berger, Skoda, Coca-Cola, Johnson & Johnson i Tekstylia Dixcy zapłaciły miliony za show.

Czy Aamir zamierza zrobić sezon 2?

"Otrzymaliśmy od widowni znakomite przyjęcie, (...)

"Tyle rzeczy się wydarzyło, które sprawiły, że jest trudniej dla naszego zespołu badawczego wrócić do początku i odnaleźć wpływ, który stworzyliśmy"- powiedział Aamir.

Aamir ma wystarczająco dużo na głowie jak na razie jako aktor filmowy i producent.

Szanse na powrót męskiej wersji Oprah Winfrey są jednak wysokie.

"Nawet jeśli jedno życie się przez to zmieni, jeden mężczyzna, czy kobieta powstaną i powalczą ze społeczeństwem, ciężka praca Aamira opłaci się. Zdecydowanie chciałbym go jeszcze raz zobaczyć."mówi młody mieszkaniec Swati Verma.

___________________________
Źródło
By: ♥Shanti♥


tekst zedytowany przez moderację forum.

Ostatnio edytowany przez ♥Shanti♥ (2012-07-30 17:08:20)


http://31.media.tumblr.com/da779ce2d0a1c0e3211e7d8930909050/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo1_250.gif   http://25.media.tumblr.com/80af1f9c801e8bc959d9a71f8359ea4b/tumblr_n1ompgg3fo1ridkjdo6_r1_250.gif

Offline

Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Alloggio Albania NEU! Ferienhaus Handeloh