Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Arshad Warsi: 'Akshay jst najlepszy w komediach'.

#1 2013-04-08 18:34:25

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Arshad Warsi: 'Akshay jst najlepszy w komediach'.

Arshad Warsi: 'Akshay jst najlepszy w komediach'



http://www.bolegaindia.com/images/gossips/arshad-warsi-post_1357721142.jpg


[size=13]
Bollywood oczekuje na nadchodzący film "Jolly LLB", który jest satyrą systemu sądownictwa w Indiach. Jedną z ról w filmie zagra Arshad Warsi, poniżej przedstawiamy wywiad z aktorem:

Po krótkiej przerwie, czas na solowy film z Tobą w roli głównej...

Nie myślę o tych rzeczach. Ja nie patrzę na to w ten sposób. Nigdy nie myślę, że muszę nakręcić filmy solo, czy scenariusze solo. Zaoferowano mi kilka scenariuszy, ale nie przyjąłem żadnego. Gdy jednak usłyszałem o 'Jolly LLB' było zupełnie inaczej, pokazano mi scenariusz i od razu mi się spodobał.

Jest Pan aktorem, który grywa zarówno w filmach komercyjnych oraz tych artystycznych, jak Pan to godzi ?

Ludzie wysyłają mi scenariusze, a ja wysłucham wszystkich propozycji. Jeśli nie jestem zainteresowany po prostu nie biorę go. Mówię tu o filmach wielkich filmowców, jak i również nowych, młodych. (...)

Czy uważasz, że promocja jest trudniejsza, gdy jest to solowy film ?

Tak. Bo kiedy jesteś sam, nie ma nikogo innego, kto by ci pomógł, musisz sam to zrobić. Gdy grasz z innymi aktorami są inni. Gdy jest wiele aktorów masz swoje własne sceny. Kiedy sam nagrywałem zdjęcia do filmu , nie było mowy o przerwie. Kręcąc Jolly LLB nie miałem nawet paru dni przerwy. (...) Ale to nie powód, aby nie zrobić dobrego filmu.

Wcieliłeś się w wiele zabawnych postaci ... myślisz, że to jest "bezpieczne" dla ciebie ?

Jeśli naprawdę rozważasz tylko moją osobę to osiem z dziesięciu filmów to komedie. Humor jest najbezpieczniejszy. Nie tylko ja, ale także Akshay, Salman grają w komediach. Nie można nic na to poradzić. Producenci zyskują, ludzie idą zobaczyć komedie. Jeśli wybiorą dramat to on sprawia, że muszą coś przemyśleć, muszą się nad filmem głębiej zastanowić. (...)

Istnieje wiele rodzajów komedii. Który z nich Ci się podoba ?

Nie lubię komedii erotycznych oraz tych przejaskrawionych. Lubię inteligentne poczucie humoru. Jest bardzo łatwo napisać komedię erotyczną, ale jak dla mnie jest to tragedia. Trudno napisać coś w stylu Angoor, Buddoor Chashme. Nie używasz niczego innego, aby sprawić, że film będzie zabawny ... musisz polegać na swojej inteligencji. Wolę zrobić tego typu filmy. Zaproponowano mi te wszystkie Kya Kool i inne, ale odmówiłem (...) nie chcę, by moje dzieci zastanawiały się, co ich tata robi.

Według ciebie humor jest "pewny"?


[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
źródło:
[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Arshad Warsi: 'Akshay jst najlepszy w komediach'.
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bollywood.pun.pl