Ogłoszenie

Image and video hosting by TinyPic

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Asin: 'Bollywood bardziej otwarte niż południowy przemysł filmowy.'

#1 2013-04-08 18:43:55

 Shona

Hindustani

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 7714
Aktorka: Kajol, Deepika, Rani
Aktor: Shah Rukh Khan, Shahid
Duet: SRK & Kajol Abhi & Rani

Asin: 'Bollywood bardziej otwarte niż południowy przemysł filmowy.'

Asin: ''Bollywood bardziej otwarte niż południowy przemysł filmowy.'http://www.bollywoodworld.com/wp-content/uploads/2013/03/asin1-204x320.jpgPołudniowy przemysł filmowy jest bardziej tradycyjny niż Bollywood, który otwarty jest dla szerszej publiczności i daje aktorkom wiele możliwości w dziedzinach technicznych, mówi aktorka Asin Thottumkal.

"Południowy przemysł filmowy jest bardziej tradycyjny. Odzwierciedla to w swojej pracy. Różnice kulturowe, język i podejście są zupełnie inne, a Bollywood jest bardziej otwarte dla szerszej publiczności", powiedziała aktorka.

Jest jeszcze inna zasadnicza różnica, dodała. "Na południu ludzie są gotowi zaakceptować cię taką, jaka jesteś. Oni doceniają twoją wartość i prostotę. Nie musisz nosić makijażu lub występować w olśniewających kreacjach podczas publicznych wystąpień".

"Zważywszy, że w Bollywood, chodzi o tworzenie obrazu gwiazdy itd. trzeba się elegancko prezentować przez cały czas", mówi aktorka która karierę zaczynała filmach tamil i telugu.

Asin, która w Bolywood zadebiutowała obok Aamira Khana w 2008 roku w "Ghajini", powiedziała, że Bollywood daje szanse kobietą w różnych sferach.

"Na zachodzie, widzę dużo młodych kobiet, otoczonych fryzjerami, charakteryzatorami, projektantami mody itp. to nie to samo, co na południu", powiedziała.

27-latka czuje, że bariera pomiędzy dwoma przemysłami powoli maleje.

Bollywoodzcy filmowcy znajdowali inspirację w filmach tamilskich i telugu, przerabiając je na hindi. "Yuva", "Singham", "Rowdy Rathore" i "Wanted" oto kilka przykładów.

Asin jest zadowolona, że trend ten w Bollwyood rośnie w szybkim tempie.

"Głównym celem jest bawić widzów i to bez wątpienia robi. Podoba mi się również fakt, że wielu młodych scenarzystów i reżyserów poszukują oryginalnych scenariuszy", dodała.

Aamir, Salman Khan, Akshay Kumar ... Asin zagrała już z niektórymi aktorami kina hindi na dużym ekranie w ciągu ostatnich pięciu lat i mówi, że praca z tak wielkimi nazwiskami pomaga jej w rozwoju kariery.

Mówi, że czuje się "błogosławiona", że miłośnicy kina hindi tak dobrze ją przyjęli.

"Ci, którzy migrują z Tollywood i Kollywood nie zawsze mają szansę gry z najlepszymi. Musze przyznać, że praca z nimi pomaga w rozwoju. Jestem szczęśliwa. Pracowałam z Aamirem Khan i A.R. Rahman w moim pierwszym filmie "Ghajini". Ale musiałam włożyć wiele ciężkiej pracy, aby być tam, gdzie jestem dzisiaj", powiedziała.

Zanim zaczęła swoją przygodę w Bollywood była już gwiazdą w południowym indyjskim przemyśle filmowym, grając w takich filmach jak "Chakram", "Varalaru" i "Dasavathaaram".

Zapytana, jakie role przeglądała, Asin, powiedziała: "Chciałabym taką rolę, której jeszcze w swojej karierze nie zagrałam. Do tej pory grałam zabawną, kochającą dziewczynę z sąsiedztwa. Teraz chciałbym spróbować czegoś innego, czegoś bardziej ambitnego i ekscytującego".

"Ready", "HouseFull 2" i "Bol Bachchan" to tylko niektóre z jej ostatnich filmów hindi.

Wiele gwiazd filmowych próbowało swoich sił w telewizji, ale mały ekran nie jest dla Asin.

"Nie myślałam o tym. To dobrze, że pojawiają się osobowości filmowe w telewizji, jako gospodarz programu czy sędziowie, ale nie jestem na to gotowa". powiedziała.


źródło: [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

  • Index
  •  » Wywiady
  •  » Asin: 'Bollywood bardziej otwarte niż południowy przemysł filmowy.'
Copyright © www.bollywood.pun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.ciazowy.pl http://www.5teens.pl